Školní pobyty | Hotel Galik** | Velké Karlovice

Informace o ceně: od 410 Kč za osobu/noc

Hledáte pro své malé svěřence krásné místo pro školu v přírodě nebo jiný školní pobyt? Přijeďte k nám do Velkých Karlovic. Čekají tu na vás dlouhatánské louky, nekonečné lesy, kravičky v údolí a dřevěné chaloupky. K tomu Kulíškova naučná stezka, Poklad na Galiku a animační programy. Tohle bude výlet, na kterou se nezapomíná. 

V nádherné beskydské přírodě, v pohádkovém údolí Léskové, najdete hotel Galik. Ze všech větších moravských měst jste u nás za hodinku a půl. Čeká vás tu čistá příroda, spousta přírodních zajímavostí i turistických atrakcí, dětské naučné stezky, cyklostezka na dosah a v zimě běžecká stopa i dětská sjezdovka. Pár kilometrů od nás leží dřevěné městečko a skanzen v Rožnově pod Radhoštěm. Děti se tady prostě nudit nebudou. 

Školním kolektivům včetně mateřinek nabízíme zvýhodněnou cenu za kompletní stravování, ubytování a služby, k tomu bonusy při větším počtu žáků. Ubytováni budete v pokojích po 3 až 7 osobách a se společným sociálním zařízením na poschodí. Dva z pokojů mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a WC. 

Co vás čeká

Termín a místo

  • termín po dohodě
  • Hotel Galik** | Velké Karlovice

Cena

  •   zima, jaro, léto: od 410 Kč na osobu a noc

 

V zimě je možno přiobjednat za výrazně zvýhodněnou cenu skipas do Ski areálu Razula - 200 Kč za žáka a den (oproti obvyklé dětské ceně 290 Kč). Na každého 10. žáka lyžování zdarma pro pedagogický doprovod.

Více informací na galik@valachy.cz nebo na telefonu +420 571 477 390