Valachy man bude letos dvoudenní, krátká trať a štafety vyprodány

Valachy man bude letos dvoudenní, krátká trať a štafety vyprodány

Triatlonový závod Valachy man, který je každoročním zlatým hřebem sportovního seriálu Valachy tour, letos čeká zásadní novinka. Pořadatelé se rozhodli dát šanci většímu počtu účastníků a dosud jednodenní akci rozložili do dvou dnů. Rekreační nádrž Na Stanoch v Novém Hrozenkově, známá také jako Balaton, se tak dějištěm Valachy mana stane v pátek 2. a sobotu 3. srpna 2019.

„Naším cílem bylo zvýšit jak kapacitu závodu, jehož tisícovka míst se vždy předem vyprodala, tak i komfort pro účastníky a diváky. V pátek 2. srpna se budou konat dětské závody a závod dospělých na krátké trati, v sobotu 3. srpna pak hlavní závod na dlouhé trase pro jednotlivce a štafety,“ uvedl prezident Valachy tour Vladimír Sušil.

Přes navýšení počtu míst už je většina čísel rozebraná, zbývá už jen čtvrtina. „Vážným zájemcům proto doporučuji neváhat a registrovat se co nejdřív, závod bývá každoročně vyprodán,“ upozornil Vladimír Sušil.

Startovní listina se již týden před závodem tenčí: štafety a krátká trať jsou již vyprodány, poslední volná místa zbývají na dlouhý závod. Ze zkušenosti z minulých let doporučujeme také včasnou rezervaci do dětských závodů, kde zbývá cca 1/3 startovních čísel - o rezervaci přímo na místě v den konání závodu bývá obrovský zájem a bohužel se často nedostane na všechny děti.

REGISTRACE  //  REGISTRACE DÍTĚTE