Gastronomický říjen v Resortu Valachy

Zvěřinové speciality, nové degustační menu i kurzy vaření: přivítejte gastronomický podzim ve Velkých Karlovicích. Již začátkem října se můžete těšit na víkend specialit na terase Wellness hotelu Horal s oblíbenými hudebníky, okusíte nové menu zážitkové restaurace Vyhlídka a naučíte se, jak upéct pravé valašské frgály, halušky nebo třeba haferové knedlíky. Zastavte se u nás a zažijte kouzlo podzimních Beskyd plnými doušky.

NÁŠ TIP: Spojte gastronomií s komfortním ubytováním ve Wellness hotelu Horal nebo Spa hotelu Lanterna. Nebo jestli jedete "jen na otočku", přibalte si s sebou plavky a odpočiňte si v relaxačním centru Wellness Horal s termálními bazény a saunovým světem.

 

Wellness hotel Horal

Vychutnejte si gastro víkend na terase Wellness hotelu Horal: přichysáno pro vás bude speciální zvěřinové menu i hudební doprovodný program.

  • 8. 10. 2022 - oblíbený hudebník Bolek Vjaclovský a nabídka zvěřinových specialit (program 11:30-15:30)
  • 9. 10. 2022heligonkáři Katka a dědko Kubačákovi, nabídka zvěřinových specialit (program 11:30-15:30)

Nové degustační menu Spa hotelu Lanterna

Přijďte ochutnat nové degustační menu zážitkové restaurace Vyhlídka, které je inspirováno podzimem a jeho chutěmi. V nabídce je od 1. 10. do 31. 12. 2022.

NÁŠ TIP: V sobotu 5. 11. pořádáme speciální večer s šéfkuchařem Pavolem Pikulákem a sklepmistrem vinařství Jiřím Uherkem ku příležitosti představení menu. Více informací zde, nutná rezervace předem.


Kurzy na hotelu Galik

Nejen na podzim, ale také celoročně, se můžete přihlásit na některý z kurzů pořádaných v hotelu Galik:

Nutná rezervace předem na tel. +420 571 477 300 nebo e-mailu rezervace@valachy.cz (omezený počet míst).

 

Co vše se u nás ještě zažijete?

KALENDÁŘ AKCÍ RESORTU VALACHY