Festival Týden kultury přiveze na Valašsko Duška, La Putyku i Rodena

 

Festival Týden kultury přiveze na Valašsko Duška, La Putyku i Rodena

Jaroslav Dušek, Karel Roden s Janou Krausovou, Chantal Poullain, La Putyka nebo Michal Nesvadba: tato a další známá jména nabídne v závěru prázdnin návštěvníkům Velkých Karlovic tradiční festival Týden kultury na Valašsku. Čtvrtý ročník charitativní akce, pořádané v neobvyklém prostředí cirkusového šapitó se uskuteční 21. až 27. srpna 2019.

„Získané prostředky z festivalu stejně jako každý rok předáme na dobročinné účely. Tuto pomoc vždy cílíme do našeho regionu,“ připomněl ředitel pořádajícího Resortu Valachy Tomáš Blabla. V minulých třech ročnících pomohl výtěžek v celkové výši 570 tisíc korun třem rodinám s postiženými dětmi z Velkých Karlovic a mobilnímu hospicu Strom života.

V letošním programu se mohou návštěvníci tradičně těšit na oblíbené Čtyři dohody a Pátou dohodu Jaroslava Duška, jehož představení se převážnou měrou podílejí na výši výtěžku. Z pravidelných hostů přijede Cirk La Putyka, tentokrát s nejnovějším představením Isole, nebo Karel Roden s Janou Krausovou a komedií Vzhůru do divočiny

Vrací se také oblíbený Caveman a jeden z večerů bude patřit i ženské obdobě této velmi populární one man show – letošní novince Cavewoman.

Komediální zážitek nabídne také Šest tanečních hodin v šesti týdnech s Chantal Poullain a Martinem Krausem nebo populární Testosteron Městského divadla Zlín. Pro děti je připravena Kouzelná školka Michala Nesvadby a příležitost dostane i ochotnický soubor ze sousedního Nového Hrozenkova.

Neobyčejnou atmosféru festivalu dodává místo jeho konání: speciálně pro tento týden vyroste v údolí Léskové pod Spa hotelem Lanterna cirkusové šapitó s kapacitou 600 míst obklopené menší party zónou s občerstvením a posezením. Speciální nabídku připravil k Týdnu kultury karlovický Spa hotel Lanterna.

NÁŠ TIP: Hosté ubytovaní v termínu Týdne kultury ve Spa hotelu Lanterna mají vstupenky na představení v ceně. Více informací.

REZERVOVAT VSTUPENKY

 

Program Týdne kultury na Valašsku 2019