Geocaching - hledání zbojnických pokladů

Vydejte se na cestu za objevením zbojnického pokladu s GPS navigací a mapou v ruce. Zábavná týmová outdoorová aktivita se širokou variabilitou využití.

Účastníci se rozdělí do týmů a pomocí turistických GPS navigačních přístrojů hledají skrytá stanoviště, na kterých se postupně dozvítají indicie, případně plní dílčí úkoly k odhalení "šifry" a tím i skrytého "pokladu".

Geocahing je hra na pomezí sportu a turistiky, která spočívá vp oužití navigačního systému GPS při hledání skryté schránky nazývané "cache", o níž jsou známy její zeměpisné souřadnice.

Hledání zbojnických pokladů může být připraveno s přesahem na vzdělávání zaměstnanců (např. šifry s tématikou historie firmy). V rámci programu provedeme skupinu nejhezčími místy údolí Léskové mimo značené turistické trasy. Pro sportovně zdatnější nabízíme možnost i večerního hledání zbojnických pokladů s čelovkami. 

Akci je možné připravit v jakémkoli ročním období. Součástí programu je bohaté valašské občerstvení v přírodě formou coffee breaku i odměna pro každý tým a výherce.

Další informace:

  • délka programu: cca 2-2, hodiny
  • kapacita: 10-60 osob

Kontakt pro korporátní klientelu

Pořádáte firemní školení, akci pro zaměstnance či teambuilding? Přesnou kalkulaci aktivit pro korporátní klientelu v celém Resortu Valachy vám rádi poskytneme na požádání - kontaktujte naše manažery akvizice.

Resort Valachy leží ve Velkých Karlovicích při hranicích se Slovenskem a je dobře dostupný z celé České republiky i slovenských měst. Hotely se nachází v údolí Léskové a jsou od sebe vzdáleny v okruhu 3,5 km. 

Manažerka akvizice pro Moravu:
Ing. Sandra Bělunková
Mobil: +420 725 392 866
E-mail: BelunkovaS@hptronic.cz
Manažer akvizice pro Čechy:
Obchodní a marketingový ředitel
Ing. Michal Vala
Telefon: 602 522 188
E-mail: ValaM@valachy.cz