Ceník ubytování

Pobyt v hotelu Galik** zahrnuje snídani formou bufé, slevu 50 % na vstup do termálních bazénů Wellness Horal (vztahuje se k základním cenám vstupného, nelze ji uplatnit na zvýhodněné či akční ceny (rodinné a seniorské vstupné), vzdálený cca 3,5 km) a parkování. Hosté mohou využívat také saunu nebo bowling v restauraci za příplatek.

PLATNOST CENÍKU: 2.1. - 21. 12. 2019, neplatí ve vybraných termínech.  O víkendech (pá-ne), svátcích a vybraných dnech je minimální délka pobytu 2 noci, při ubytování na 1 noc se ke standardní ceně přičítá 350 Kč/osoba/noc (100 Kč/osoba/noc v případě hotelu Pod Javorem). Provozovatel si vyhrazuje právo na změny cen ubytování a služeb. Ceny se mohou lišit v jednotlivých dnech roku 2019. Ceník platný v termínu konání Karlovského gastrofestivalu 4.-6. října 2019 zde.

NÁŠ TIP: Využít můžete také našich zvýhodněných pobytových balíčků a dopřát si komfortní ubytování, vyhlášenou gastronomii i dokonalou relaxaci a další služby za atraktivnějších podmínek. 

 

Standard 

Dvoulůžkový nebo čtyřlůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením a televizorem. Některé z pokojů jsou vybaveny patrovými postelemi. Více informací vám poskytneme na rezervačním oddělení. Popis pokojů.

 

Cena 690 Kč za osobu a noc

Classic 

Jednoduše zařízené pokoje s velmi pěkným společným sociálním zařízením na patře. Televizor je k dispozici ve společenské místnosti v 1. patře a v restauraci Galik. Některé z pokojů jsou vybaveny patrovými postelemi. Více informací vám poskytneme na rezervačním oddělení. Popis pokojů.

Cena 490 Kč za osobu a noc

Dítě

Cena za dítě 3-12 let na pokoji typu Classic/Standard. Požadavek na přistýlku na pokoji, prosím, nahlaste předem při objednávce ubytování. 

 

Cena 350 Kč / 390 Kč za osobu a noc

V případě pokoje typu Single příplatek 70 % k běžné ceně za osobu.

REZERVOVAT POBYT

 

Standard

Ubytování v třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích s umyvadlem a toaletou (sprchy umístěny v zvlášť v ubytovací části hotelu)

Cena 490 Kč za osobu a noc

Dítě

Ubytování dítěte do 12 let na samostatném lůžku. Děti do 3 let (včetně) ubytování zdarma. 

 

Cena 350 Kč za osobu a noc

Přistýlka (dítě)

Přistýlku pro dítě nabízíme pouze ve vybraných pokojích (s patrovou postelí), cena je platná při obsazení pokoje 4 osobami pro 1 ubytované dítě na přistýlce (vrchní patro postele)

Cena 290 Kč za osobu a noc

* Sleva 50 % se vztahuje k základním cenám vstupného (dětské, dospělé), nelze ji uplatnit na zvýhodněné či akční ceny (rodinné a seniorské vstupné).

REZERVOVAT POBYT

 

Provozovatel si vyhrazuje právo na změny cen ubytování a služeb. Ceny se mohou lišit v jednotlivých dnech roku 2019

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.