AKTUALIZOVÁNO: Informace o COVID-19, platné do odvolání

28.05. 2020 - 31.12. 2021

 

Provoz hotelů, wellness a dalších nabízených služeb se řídí nařízením vlády a jeho případnými změnami v souvislosti s vývojem situace ohledně COVID-19. Informace i termíny se tak mohou měnit.


Jaká jsou pravidla pro ubytování a další služby?

Poskytovat ubytovací a další služby je možné všem, kteří nemají žádné příznaky onemocnění COVID-19 a prokáží, že splňují jednu z následujících podmínek (toto neplatí pro děti do 6 let, od 1. 11. pro děti do 12 let):

Po splnění podmínek se můžete ubytovat maximálně na 7 dní. Pokud chcete svůj pobyt prodloužit, musíte znovu splnit některou z výše uvedených podmínek.

V ubytovacích zařízeních je nutné mít ve všech společných prostorách nasazený respirátor či jiný ochranný prostředek bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 94 % (respirátory třídy FFP2 / KN 95, nanorouška apod.). Odložit jej můžete při konzumaci v restauraci či při masáži a jiných prostorách wellness viz výše. Při ubytování dodržujte zvýšená hygienická pravidla a, pokud je to možné, zdržujte se převážně ve svém hotelovém pokoji.

PŘESNÉ ZNĚNÍ PRAVIDEL DLE COVID PORTÁLU


Cestování ze Slovenska do České republiky


Pro vaše bezpečí děláme maximum

  • Dbáme na všechna platná aktuální vládní nařízení
  • Dle pokynů hygieniků pravidelně a ve zvýšené četnosti dezinfikujeme veřejné prostory. Prosíme, abyste využívali námi nabízené dezinfekční prostředky na ruce, které jsou vám na vybraných místech k dispozici.
  • Prosíme, dodržujte rozestupy a řiďte se informačními tabulemi i vládními nařízeními
  • Veškerý pohyb na čerstvém vzduchu je nyní více než žádoucí. U nás na horách, v okolí našich hotelů, k tomu máte přímo ideální podmínky díky množství značených turistických tras.
  • K vycházkám využijte možnosti bezplatného zapůjčení holí pro nordic walking v recepcích našich hotelů (s ohledem na kapacitu holí doporučujeme rezervaci předem). V recepci vám také rádi poskytneme mapu našich značených okruhů.

Pro udržení zdraví je jednoznačně důležitá také duševní pohoda a dobrá imunita. Pokud se necítíte dobře, prosíme, zcela omezte kontakt s ostatními a obraťte se na naši recepci, která vám poradí další postup.

Pokud budete nuceni zrušit rezervaci pobytu z důvodu prokazatelně nařízené karantény nebo onemocnění COVID-19, o uhrazenou zálohu pobytu nepřijdete. Nebudeme na ni uplatňovat storno podmínky, ale umožníme vám vyčerpat tuto částku v jiném termínu. 

Děkujeme, že jste k nám s důvěrou zavítali, a přejeme vám příjemný pobyt.