Informace o COVID-19, platné do odvolání

07.08. 2022 - 07.08. 2022

Rádi vás ubytujeme a poskytneme další naše služby bez omezení a bez roušek ♥️ I přes uvolnění vládních nařízení děkujeme, že se chováte zodpovědně. Aktuální nařízení najdete na webu vlády


Cestování ze Slovenska do České republiky

Od pátku 18. 3. 2022 mohou do České republiky cestovat naši hosté ze Slovenska bez omezení!

  • Více informací zde.

Pro vaše bezpečí děláme maximum

  • Dbáme na všechna platná aktuální vládní nařízení
  • Dle pokynů hygieniků pravidelně a ve zvýšené četnosti dezinfikujeme veřejné prostory. Prosíme, abyste využívali námi nabízené dezinfekční prostředky na ruce, které jsou vám na vybraných místech k dispozici.
  • Prosíme, dodržujte rozestupy a řiďte se informačními tabulemi i vládními nařízeními
  • Veškerý pohyb na čerstvém vzduchu je nyní více než žádoucí. U nás na horách, v okolí našich hotelů, k tomu máte přímo ideální podmínky díky množství značených turistických tras.
  • K vycházkám využijte možnosti bezplatného zapůjčení holí pro nordic walking v recepcích našich hotelů (s ohledem na kapacitu holí doporučujeme rezervaci předem). V recepci vám také rádi poskytneme mapu našich značených okruhů.

Pro udržení zdraví je jednoznačně důležitá také duševní pohoda a dobrá imunita. Pokud se necítíte dobře, prosíme, zcela omezte kontakt s ostatními a obraťte se na naši recepci, která vám poradí další postup.

Děkujeme, že jste k nám s důvěrou zavítali, a přejeme vám příjemný pobyt.