Pravá Valašská zabíjačka

Zažijte pravou Valašskou zabijačku. Originální program je vhodný jak pro firmu, tak pro skupinu přátel, pro pracovní i mimopracovní setkání, výjezdní zasedání.

Přijměte pozvání do jednoho z nejoblíbenějších valašských období a to do časů zabijaček, veselení a ochutnávání dobrého jídla. S možností vyzkoušet naši výbornou slivovici, která patří do rituálu zabijačky. Vše bude zpříjemňovat a atmosféru doladí zemitý řezník a místní heligonkář.

Při programu si vyzkoušíte práci řeznického pomocníka. Můžete si vyzkoušet, jak se připravuje vlašská tlačenka, jitrnice či prejt do jelit. Naučíme vás správný postup pro výrobu valašských čipsů, škvarků. Pro zájemce je možné i vyzkoušet i samotné bourání vepřových půlek. Nebo si jen vychutnejte atmosféru valašské zabíjačky, vůni horké páry, smůly, valašské slivovice. Vždy pro vás bude odměnou zabíjačkový balíček, který si odnesete domů.

Délku akce, jednotlivé části přípravy zabíjačky si můžete vybrat dle libosti. Na zabíjačce můžete strávit klidně celý den nebo jen dvě až tři hodiny. Rovněž počet účastníků je variabilní, od 20 až do 100 osob.

Originální Valašská zabíjačka je vhodná spíše do chladnějšího období v roce - od konce září do začátku května, od pondělí do pátku. Výjimečně o víkendech.

Typický program Valašské zabíjačky

Zážitková část Valašské zabíjačky

Zasvětíme vás do tajů výroby jitrnic, jelítek a jiných lahůdek. Prověříme účastníky ve schopnosti týmově spolupracovat, flexibilitu, souhru a umění komunikace. Navíc si vyzkoušíte tradice a zvyklosti kolem Valašské zabijačky. Jde o zhruba tříhodinový program.


Kontakt pro korporátní klientelu

Pořádáte firemní školení, akci pro zaměstnance či teambuilding? Přesnou kalkulaci aktivit pro korporátní klientelu v celém Resortu Valachy vám rádi poskytneme na požádání - kontaktujte naše manažery akvizice.

 

 

Manažerka akvizice pro Moravu:
Ing. Sandra Bělunková
Mobil: +420 725 392 866
E-mail: BelunkovaS@hptronic.cz
 

 
Manažer akvizice pro Čechy:
Obchodní a marketingový ředitel
Ing. Michal Vala
Telefon: 602 522 188
E-mail: ValaM@valachy.cz