Kurz první pomoci pro každého

Skutečně užitečný firemní program! Naučíme vás i vaše kolegy, jak si poradit v mezních životních situacích. Navíc při tom zažijete výjimečný teamspirit, utužíte partu. A možná díky absolvování kurzu v budoucnu zachráníte kamaráda či někoho z rodiny.

A proč je Kurz první pomoci užitečný? Vězte, že více než jedna pětina dospělých se někdy dostala do situace, kdy bylo třeba poskytnout první pomoc. Téměř polovina populace neumí laickou první pomoc poskytnout. Osmdesát dva procent dospělých Čechů se obává, že by první pomoc nezvládli a zachraňovaný by umřel.

Kurz první pomoci vám pomůže se z těchto statistik vymanit! Každého profesionální záchranář naučí prakticky zvládnout poskytnutí první pomoc, připraví vás na kritické situace a zároveň při tom stmelíte partu. Při programu si budete vybírat roli simulanta nebo zachraňujícího. Dejte svým zaměstnancům velmi praktické vědomosti na celý život, které se opravdu vyplatí!

Kurz první pomoci má například tato témata:

Účastník kurzu získá:

Program lze uspořádat za každého počasí v exteriéru či interiéru. Kurz poskytuje osvědčený záchranář s licencí.

Časový harmonogram bude uzpůsoben přáním organizátora akce.

Doporučený počet účastníků:

 

Kontakt pro korporátní klientelu

Pořádáte firemní školení, akci pro zaměstnance či teambuilding? Přesnou kalkulaci aktivit pro korporátní klientelu v celém Resortu Valachy vám rádi poskytneme na požádání - kontaktujte naše manažery akvizice.


 

Manažerka akvizice pro Moravu:
Ing. Sandra Bělunková
Mobil: +420 725 392 866
E-mail: BelunkovaS@hptronic.cz
 

 
Manažer akvizice pro Čechy:
Obchodní a marketingový ředitel
Ing. Michal Vala
Telefon: 602 522 188
E-mail: ValaM@valachy.cz