Firemní programy

Hledáte příjemné a klidné prostředí pro svou firemní akci s kvalitním konferenčním zázemím a bohatými možnostmi relaxace, zábavy i neotřelých programů na míru? Využijte nabídku Resortu Valachy Velké Karlovice, který tvoří hotely Lanterna, Horal a Galik s celkovou kapacitou přes 300 lůžek a konferenčními sály až pro 250 osob.

Opékání valašských špekáčků

Specifický večer s ohněm můžete zažít v podhůří valašských Beskyd. Poseďte se svými kolegy z firmy či se svými obchodními partnery u táboráku, opečte si špekáček a k tomu si dejte domácí chleba. Na zakousnutí si můžete dát frgál od našich pekařek.

Posezení u táboráku se odehrává pod sjezdovkou Razula v malebném údolí Léskové ve Velkých Karlovicích. Připravíme vám ohniště, dřevo, opékací vidličky a posezení s dekami. S naší pomocí nebo sami si narazíte bečku piva. Nachystáme vám i občerstvení, a aj trochu té vody...

Na vyžádání je možné zajistit kytaru nebo heligonkáře, s nímž si můžete zazpívat. Ač se to nezdá, tak oheň pro vás připravíme celoročně!

 

 

  


Kontakt pro korporátní klientelu

Pořádáte firemní školení, akci pro zaměstnance či teambuilding? Přesnou kalkulaci aktivit pro korporátní klientelu v celém Resortu Valachy vám rádi poskytneme na požádání - kontaktujte naše manažery akvizice.

 

Manažerka akvizice pro Moravu:
Ing. Sandra Bělunková
Mobil: +420 725 392 866
E-mail: BelunkovaS@hptronic.cz
 

 
Manažer akvizice pro Čechy:
Obchodní a marketingový ředitel
Ing. Michal Vala
Telefon: 602 522 188
E-mail: ValaM@valachy.cz