Etiketa stolování

Někdy máme problém nebo si nejsme zcela jistí, jak se u stolu správně chovat. Abychom se těmto zaváháním nebo někdy i faux-pas vyhnuli, je dobré poznat nebo osvěžit si dodržování základních pravidel stolování. Správná etiketa nikdy z módy nevyjde! Program, který vaše zaměstnance připraví na obchodní jednání i jiné příležitosti spojené se stolováním.

Zajímavou a zábavnou formou s vyhlášeným odborníkem na gastronomii a také týmem hotelu Lanterna se dozvíte o doporučeném chování v restauraci, výběru jídla a nápojů, zacházení s různými typy příborů, řeči těla… a ještě mnohem více! Součástí je vícechodové degustační menu snoubené s doporučeným vínem od našeho sommeliéra formou obědu nebo večeře. 

Zájem o špičkovou gastronomii u nás pozvolna roste, stále častěji navštěvujeme luxusní restaurace a nejrůznější společenské akce spojené s kulinářskými zážitky. Nikdo se však nenarodil se schopností poradit si a se ctí obstát v každé situaci. Rádi Vám pomůžeme s překonáním nástrah. Vždyť většina úspěšných obchodů se v dnešním světě uzavírá právě na obchodních večeřích.

Firemní program etikety stolování zahrnuje:

  • Vícechodové menu v restauraci Vyhlídka (oběd nebo večeře)
  • Selekci vín snoubených k menu
  • Etiketu stolování zábavnou formou 
  • Konzultaci s guru v oblasti gastronomie

 

Další informace:

  • délka programu: 3-4 hodiny
  • kapacita: 10-50 osob

Kontakt pro korporátní klientelu

Pořádáte firemní školení, akci pro zaměstnance či teambuilding? Přesnou kalkulaci aktivit pro korporátní klientelu v celém Resortu Valachy vám rádi poskytneme na požádání - kontaktujte naše manažery akvizice.

Resort Valachy leží ve Velkých Karlovicích při hranicích se Slovenskem a je dobře dostupný z celé České republiky i slovenských měst. Hotely se nachází v údolí Léskové a jsou od sebe vzdáleny v okruhu 3,5 km.

Manažerka akvizice pro Moravu:
Ing. Sandra Bělunková
Mobil: +420 725 392 866
E-mail: BelunkovaS@hptronic.cz
Manažer akvizice pro Čechy:
Obchodní a marketingový ředitel
Ing. Michal Vala
Telefon: 602 522 188
E-mail: ValaM@valachy.cz