VALACHY DĚTEM

Rodinám s dětmi nabízíme veškeré zázemí pro příjemně prožitou dovolenou. Díky Ski areálu Razula, termálním bazénům Wellness Horal či animačním programům pro děti, se u nás s dětmi nebudete nudit v žádném ročním období. Pro ubytované i neubytované hosty také připravujeme tradiční dětské akce v rámci programu VALACHY DĚTEM

Náš tip: Užijte si Letní dovolenou v Beskydech - s ubytováním dětí zdarma, bazény a spoustou příležitostí pro relaxaci i aktivní zábavu!


VALACHY DĚTEM 2019

  • 10. 3.

Maškarní lyžovačka na Horalu

Rozlučte se se zimní lyžařskou sezónou na sjezdovce Horal ve Ski areálu Razula. Pro děti je připraven slalom, plno zábavných a výukových her i odměna za kreativitu při vytváření masek.

Více informací

  • 19. 5.

Zábavná neděle (nejen) s golfem

Propadněte lásce ke golfu! Malí i dospělí si užijí spoustu golfových i negolfových aktivit, připraven bude také další doprovodný program, atmosféru bude zpříjemňovat i Maxipes Fík.

  • 9. 6.

Pohádková cesta lesem

Zažijte kouzelnou atmosféru Pohádkové cesty lesem, která zavede děti do světa fantazie a pohádek. Krásná příroda kolem hotelu Galik je jako stvořena pro nová dobrodružství.

    

NÁŠ TIP: Zábavný program pro celou rodinu a golfové začátečníky na Golfovém hřišti Horal - Golf pro každého / Zimní golf pro každého.

 

Archiv VALACHY DĚTEM


Partneři VALACHY DĚTEM

      

Jsme hrdým držitelem certifikátu Family Friendly Society - Společnost přátelská rodině.

Vše pro dovolenou s dětmi ve Velkých Karlovicích

 

Whirlpool bazen Lanterna

Co nabízíme rodinám s dětmi

U nás jsou děti vítány. Resort Valachy poskytuje vynikající zázemí pro pohodovou rodinnou rekreaci. Nabízíme řadu služeb a aktivit pro rodiny s dětmi. Díky termálním bazénům Wellness Horal se u nás nebudete s dětmi nudit ani po setmění nebo při nepříznivém počasí.

Dětský park karlovských strašidýlek Razulák

Žhavý tip pro naše malé návštěvníky. Spoustu zábavy pod širým nebem nabízí dětský zábavní park Razulák v Resortu Valachy Velké Karlovice!

Kulíškova naučná stezka

Zveme vás na výlet s dětmi do přírody. Vyzkoušejte Kulíškovu naučnou stezku v údolí Dynčák u hotelu Horal. Naučná stezka je délkou i profilem ideální pro rodinný výlet s dětmi. Měří zhruba 2,5 km a má 11 zastavení. Díky možnosti četných zastávek a malému převýšení ji tedy zvládnou i malí výletníci a rodiče s kočárky. Atraktivní a zábavnou formou…

Hledej poklad na Galiku

I pro ty nejmenší je vhodná turistická trasa s délkou 6 km, tematicky nazvaná Hledej poklad na Galiku.

VALACHY TOUR – sportujte s dětmi

Resort Valachy je pořadatelem série závodů VALACHY TOUR, určených sportovcům všeho věku a situovaných do krásné valašské přírody. Součástí většiny akcí je i vložený závod pro děti na lehčích tratích se startovným zdarma. U nás sportuje celá rodina!