Aktuality

Aktuální informace ze Ski areálu Razula

Užijte si lyžování ve Ski areálu Razula! Díky bohaté sněhové nadílce nabízíme výborné lyžování na více, než 80 centimetrech přírodního i technického sněhu.

5 + 1 důvod, proč vyrazit o prázdninách do Velkých Karlovic

Jarní prázdniny pro školáky ze Zlínska už jsou doslova za dveřmi. Pokud čekáte do poslední chvíle s rozhodnutím, kam vyrazit na pár dnů pryč, nebo se chystáte podnikat s dětmi „jen“ výlety na otočku, udělejte si výlet do lyžařské a běžkařské Mekky: do blízkých Velkých Karlovic. Díky bohaté sněhové nadílce ze začátku roku tu i přes mírné oteplení minulých dnů panují stále výborné…

VALACHY DĚTEM: Vyrazte s dětmi 10. 3. na Maškarní lyžovačku na Horalu

Oblíbená maškarní lyžovačka je opět tady! Přijeďte na tradiční akci Ski areálu Razula a užijte si rodinné odpoledne plné soutěžení a zábavy. Již v neděli 10. března 2019 na sjezdovce Horal u hotelu Horal.

Lyžuj a plav - termální bazény

Lyžuj a plav - ke skipasu hodina zdarma v termálních bazénech

Ve Ski areálu Razula si můžete v zimě užít nejen lyžování, ale také koupání díky akci "Lyžuj a plav" - k celodennímu skipasu získáte vstup na 1 nebo 2,5 hodiny zdarma do termálních bazénů Wellness Horal. Po lyžování tak můžete zdarma relaxovat v příjemně teplé slané vodě a dopřát si odpočinek po dni stráveném na sjezdovkách.

Noční stopa Valachy byla rekordní, vyhrál Radim Srnský

Rekordních 478 sportovců přilákal běžkařský závod Noční stopa Valachy, který se konal v sobotu 9. února u hotelu Galik ve Velkých Karlovicích. Na start se postavilo 290 závodníků, k tomu 188 malých sportovců se zapojilo do doprovodných dětských závodů.

Radim Uzel: Veselé příhody z ordinace i soudní síně

Zveme vás na jedinečné povídání s Radimem Uzlem, známým sexuologem, gynekologem, ale třeba také soudním znalcem. Zaposlouchejte se do veselých příhod z ordinace i soudní síně a vyslechněte si ty nejzajímavější případy, sexuální mýty a pověry v podání skvělého vypravěče a autority v oboru, kterým Radim Uzel bezesporu je.

Tip na Valentýna: romantický pobyt, speciální degustační menu i lyžování za hubičku

Přemýšlíte, čím potěšit svou drahou polovičku k Valentýnu? Udělejte jí radost třeba odpočinkem ve Spa hotelu Lanterna s neomezenou relaxací, masáží dle výběru a snídaní do postele, pozvěte ji na speciální čtyřchodové menu zážitkové restaurace Vyhlídka nebo si přijďte společně zalyžovat do Ski areálu Razula - s druhým celodenním skipasem "za hubičku".

Seminář s Janem Čenským na téma "První dojem" s tříchodovým menu

První dojem je v osobním i pracovním životě každého člověka nesmírně důležitý. Naučte se, jak na ostatní zapůsobit, s hercem a moderátorem Janem Čenským, který se ve Spa hotelu Lanterna představí v roli lektora v oblasti komunikace a rétoriky. Se správnou business etiketou a oblékáním zase při semináři poradí Lenka Bernardes da Silva, módní poradkyně, návrhářka…

TIP NA VÝLET: Unipar s unikátní výrobou svíček

Nechejte se okouzlit krásou originálních svíček prémiové kvality ve společnosti Unipar v Rožnově pod Radhoštěm - 20 minut cesty autem z Velkých Karlovic. Udělejte si výlet s exkurzí do výrobny svíček, podívejte se pod ruce kvalifikovaným zaměstnancům, kteří ručně svíčky dekorují a nechejte se inspirovat kolekcí pro nadcházející rok i exkluzivní limitovanou kolekcí svíček dodávaných…

FOTOGALERIE: Lednový víkend s Lukášem Hejlíkem

Poslední lednový víkend se nesl ve znamení Lukáše Hejlíka a jeho dvou programů: Listování s knihou Co by můj syn měl vědět o světě a Gastromapa Lukáše Hejlíka. Připomeňte si atmosféru sobotního Listování ve fotografiích a nechejte se pozvat na další program do Baru 1931 ve Zlíně.

FOTOGALERIE: Testování skialpů a noční závod na Razule

Připomeňte si atmosféru testování skialpinistického vybavení značky Dynafit i podvečerní hobby závod při měsíčku, které se uskutečnily v sobotu 26. ledna 2019 ve Ski areálu Razula.

Sobotní Noční stopa Valachy láká: sněhové podmínky jsou letos ideální

Bohatá sněhová nadílka letos přeje běžkařům ve Velkých Karlovicích nejvíc za poslední roky. Tradiční závod Noční stopa Valachy, jenž se zde uskuteční už tuto sobotu 9. února, tak přitahuje zvýšenou pozornost běžkařských nadšenců.

Zapojte se do Noční stopy Valachy: již 9. února ve Velkých Karlovicích

Bohatá sněhová nadílka letos přeje běžkařům nejvíc za poslední roky. Využijte skvělých podmínek a naplánujte si účast v tradičním závodu Noční stopa Valachy, který se uskuteční v sobotu 9. února u hotelu Galik ve Velkých Karlovicích jako první letošní akce seriálu Valachy tour.

O pohár strašidýlka Razuláka 2019

Krásné slunečné počasí, ideální lyžařské podmínky a přes čtyři desítky malých závodníků - tak o víkendu vypadal již druhý ze tří závodů O pohár strašidýlka Razuláka, který pro děti pořádáme také letos na sjezdovce Horal ve Ski areálu Razula.

Grand Restaurant Festival (nejen) ve Spa hotelu Lanterna

Nenechejte si ujít jedinečnou příležitost Grand Restaurant Festivalu, který přináší gurmánům možnost vyzkoušet gastronomii předních tuzemských restaurací za speciální cenu. Poznejte zážitkovou gastronomii Spa hotelu Lanterna, který se zapojí do této akce již poněkolikáté, a třeba i náš nový gastro koncept Bistrotéku Valachy, kterou otevíráme v polovině prosince ve Zlíně.

1 2 3 ... 23 24 25 následující