Vyrazte na výlet s půjčeným elektrokolem

Půjčovna elektrokol v Resortu Valachy

Pokud si nechcete elektrokolo hned kupovat, zkuste ho otestovat díky půjčovně u Wellness hotelu Horal - k zapůjčení je 12 kol KTM, která jsou vhodná i pro jízdu v terénu. Půjčovna elektrokol je od hotelu Spa Lanterna vzdálené jen 3,5 km. K přepravě můžete využít hotelový tranfer.

Rezervace je možná přímo v půjčovně, na tel. +420 778 111 200, emailu: lyzarskaskola@valachy.cz  nebo online.

Otevřeno denně. Více o otvírací době zde.

Náš tip:  S Beskydy Valašsko Card 20% sleva na celodenní i půldenní půjčení.

CENÍK ZAPŮJČENÍ A DALŠÍ INFORMACE

REZERVOVAT ONLINE

Elektrokola: hit dnešní doby

Vyzkoušejte poslední hit v oblasti cykloturistiky - elektrokola KTM, jejichž půjčovnu najdete u Wellness hotelu Horal. Objevujte krásy Beskyd s pomocí tohoto stále populárnějšího dopravního prostředku, který otevírá možnosti terénních výletů na kole i méně zdatným cyklistům.

Pomocník pro méně zdatné sportovce i seniory

Elektrokola jsou ideální pro méně zdatné sportovce, seniory, lidi v rekonvalescenci po nemoci či úrazu..., jednoduše pro všechny, jimž momentální kondice neumožňuje vyšší fyzickou zátěž.

Síť dobíjecích stanic v Beskydech 

Dojezd elektrokola je až 70 km na 1 nabití baterie. Ale i kdybyste se vypravili na delší výlet, nemusíte se bát, že zůstanete v půli cesty "bez šťávy". Firma Madeja sport, která je autorizovaným prodejcem elektrokol KTM, zřídila v Beskydech síť nabíjecích stanic, kde se v případě potřeby můžete zastavit.

Tři stanice jsou umístěny u půjčoven elektrokol sítě Beskolo - u Wellness hotelu Horal ve Velkých Karlovicích, Horského hotelu Sepetná a ve Ski areálu Bílá. 

Stanici najdete mimo jiné u dalších dvou půjčoven kol KTM v okolí - v Bílé a Ostravici, dále i na Soláni, Pustevnách či Lysé Hoře. Více o dobíjecích stanicích v Beskydech zde.