Spa hotel Lanterna hledá posily do „nového“ baru

Spa hotel Lanterna hledá posily do „nového“ baru

Spa hotel Lanterna ve Velkých Karlovicích je v těchto dnech zavřený - prochází další částí rekonstrukce, jejímž výsledkem bude kompletní proměna hotelová restaurace. Ta se na prázdniny otevře „v novém“ i s novou venkovní terasou, která byla vybudována v minulých měsících a má se stát velkým lákadlem pro hosty.

To vše s sebou přinese i proměnu hotelového Cocktail baru, který se nově stane nedílnou součástí restaurace. Bude pro hosty otevřen během celého dne a rozšíří své služby hostům. Tým baru proto nyní hledá posily. Více nám prozradil šéfbarman Jiří Malina.

Z nočního podniku se měníme v celodenní lounge bar: tedy pohodové místo s možností posezení v průběhu celého dne od snídaní až do večera, pro ubytované hosty i další návštěvníky. Budeme klást větší důraz na kvalitní destiláty, ale přes den také nabídku kávy, vín, lehčích koktejlů a limonád. To vše s důrazem na domácí a lokální suroviny, kterou chceme promítnou do naší signaturní nabídky. 

Jestli máte o pozici zájem, dejte nám vědět a rádi s vámi probereme detaily. Ozvěte se naší personalistce Jolaně Prokopové (tel. +420 771 132 764) a rádi se s vámi setkáme.
Spa hotel Lanterna hledá posily do „nového“ baru