Zbigniew Czendlik: Postel hospoda kostel

NOVÝ TERMÍN! Nahlédněte do soukromí známého charismatického kněze Zbigniewa Czendlika s moderními názory na život i církev a hlavně smyslem pro humor mu vlastním. Přesvědčte se o tom, že není kněz jako kněz - a náš host je toho skvělým důkazem.

Studium Bible je podle něj nuda, nerad zpovídá své farníky, a chce-li někdo pokřtít, dlouho ho odrazuje. Miluje ženy, rád si pochutná na dobré whisky, v hospodě je jako doma. Co má napsáno na dveřích ložnice? Proč se mu nelíbilo ve Vatikánu? Jak zvládá celibát? K čemu by vedl své děti a co je v životě nejdůležitější? Ale hlavně – jak to, že u nás nemáme natřískané kostely?

Nenechte si ujít odpoledne plné nadhledu, humoru i důležitých životních otázek v podání nejznámějšího a nejoblíbenějšího římskokatolického představitele u nás.

Po velký zájem jsme přidali nový listopadový termín!


ZBIGNIEW CZENDLIK: POSTEL HOSPODA KOSTEL

Odpoledne ve Spa hotelu Lanterna s talkshow Zbigniewa Czendlika obsahuje:

DOPORUČUJEME: spojte příjemné setkání se Zbigniewem Czendlikem s ubytováním ve Spa hotelu Lanterna, výbornou gastronomií a neomezenou relaxací

* Na tuto akci nelze využít žádné slevy a nelze ji kombinovat s akčními či jinými zvýhodněnými nabídkami. Ceny platné od 6. 12. 2017, nový termín od 26. 1. 2018. Pořadatel si vyhrazuje právo potvrdit konání akce či akci zrušit.

Omezená kapacita míst, rezervujte si svou účast včas. Rezervace tel: 571 477 300 nebo lanterna@valachy.cz

    

Zbigniew Czendlik "Pro ty, kteří umí číst srdcem"

Zbigniew Czendlik "Zibi" je jednou z nejznámějších tváří římskokatolické církve polské národnosti působící v České republice. Je oblíbený pro svůj vtip a nadhled, ale také pro jeho nekonvenčnost, osobitost, společenskost, otevřenost a postoj k životu.

Působil i jako moderátor v pořadu České televize - Uchem Jehly, nebo Českého rozhlasu 2, je přítelem mnoha známých osobností z oblasti kultury, šoubyznysu a sportu (vídat ho můžete např. po boku Lucie Bílé nebo Ladislava Špačka) 

Kniha rozhovorů Postel hospoda kostel, kterou vydal ve spolupráci s Markétou Zahradníkovou, získala v roce 2017 Cenu čtenářů prestižního ocenění Magnesia litera.

        

Náš tip na další akce ve Spa hotelu Lanterna: Deset let s V. Havlem (16. 11. 2018), Kurz etikety (15. 12. 2018). 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.