Zahajujeme golfovou sezónu ve Velkých Karlovicích - sobota 13. 5. 2017

Vychutnejte si již tento víkend partii golfu na Golfovém hřišti Horal. Pro hráče i začínající golfisty jsme nejen v květnu a červnu připravili pár zajímavých akcí: třeba 1+1 na golfové fee, zábavný program pro celou rodinu za speciální cenu nebo oblíbenou akci Hraj golf a plav.

Novou golfovou sezónu zahájíme na Golfovém hřišti Horal již tento víkend - v sobotu 13. května od 8:30 hod. Sobotní dopoledne tak můžete strávit tréninkem na hřišti a odpoledne si vychutnat grilované speciality (nejen) z čerstvě loveného halibuta, degustaci vín a rumů či vlastnoručně upečený frgál při Vítání léta na Horalu za doprovodu cimbálové muziky Milana Mlčáka.

Hned další  den, v neděli 14. května, se můžete těšit na 1. turnaj Valachy Golf Tour S Rudolfem na Golfu. Celoročně (v závislosti na provozu golfového hřiště) jsou pro vás připraveny další akce spojené s golfem.

  

Golf pro každého

Nový zábavný program pro golfové začátečníky, rodiny s dětmi i aktivní sportovce. Objevte společně krásy golfové hry: zapůjčíme vám výbavu pro hru, na děti čeká hravá forma golfu (SNAG), průvodce vás seznámí se  základními pravidly a bude vás po celou dobu doprovázet.

Golf pro každého si můžete zahrát za jednorázový poplatek 690 Kč bez ohledu na počet osob (od 1 osoby až po celou rodinu 2 dospělí a až 3 děti).

Náš tip: Zamiřte si to z golfu rovnou do wellness s akcí Hraj golf a plav. Využijte zvýhodněnou nabídku a užijte si sport i relaxaci v jednom dni ve Velkých Karlovicích.


Chystané akce v květnu a červnu na Golfovém hřišti Horal

V průběhu května a června se také každé pondělí a úterý můžete těšit na Jarní akci 1+1 na fee: získejte ke standardnímu fee vstup pro druhou osobu za 1 Kč.

Otevírací doba Golfového hřiště Horal: