Whirlpool míří na gastrofestival s kuchařskými show a vouchery

Karlovský gastrofestival je svátkem milovníků kvalitní kuchyně a moderních trendů v gastronomii. Není tedy náhodou, že u letošního ročníku jako partner nechybí ani Whirlpool, jehož výrobky jsou zastoupeny v síti více než 160 prodejen EURONICS. Díky tomuto spojení můžete mj. na Karlovském gastrofestivalu získat atraktivní bonus na slevu 500 Kč do prodejen EURONICS.

Whirlpool mj. přizval do Velkých Karlovic vynikajícího kuchaře Milana Macháčka, vítěze soutěže Gourmet team Challenge 2010, který předvede svůj um v rámci doprovodných programů při kuchařských show u hotelu Horal. Konat se budou v sobotu 6. a neděli 7. 10. vždy od 15:00 do 16:30, vstup na ně je zdarma. Milan Macháček před zraky diváků připraví několik výborných a přitom na přípravu jednoduchých jídel.

Nenechte si také ujít Vaření v multifunkčních mikrovlnných troubách Whirlpool na stánku Whirlpool na farmářském trhu: vždy od 11:00 do 12:00 a od 15:00 do 16:00 se připravuje pečená vepřová kotleta s vařenými farmářskými brambůrky a pošírovanou zeleninou, vždy od 13:00 do 14:00 a od 17:00 do 18:00 broskvový štrúdl s čokoládou.

Whirlpool také podpořil oblíbenou soutěž o nejlepší valašský frgál, která se bude konat v neděli 7. 10. v hotelu Lanterna. Jedna ze tří nejlepších pekařek, které vybere odborná porota, si z Velkých Karlovic odveze cenu v podobě multifunkční trouby Whirlpool MAX 39 SL. Během soutěže se můžete seznámit s vlastnostmi této trouby i dalších novinek.

Při všech těchto příležitostech si můžete u asistentek vyzvednout speciální voucher, s nímž při nákupu jakéhokoli spotřebiče Whirlpool v kamenných prodejnách EURONICS obdržíte kupon na slevu 500 Kč na další nákup. Slevu lze uplatnit na jakýkoli sortiment při nákupu nad 1 000 Kč. (Podrobná pravidla akce jsou uvedena na voucheru.)

O Karlovském gastrofestivalu

Svátek všech gurmánů a milovníků nejen valašské kuchyně: to je Karlovský gastrofestival, jedinečná gurmánská akce ve Velkých Karlovicích, která letos vstupuje do 4. ročníku. Nenechejte si ji ujít ve dnech 5. - 7. října 2012. Stejně jako v minulých letech bude pro návštěvníky připravena Gastro tour s ochutnávkami (nejen) valašských specialit a mezinárodním farmářským trhem. Koná se za každého počasí v sobotu 6. a neděli 7. října vždy od 10 do 18 hodin, vstup je ZDARMA. Letos se do Gastro tour zapojí deset hotelů, penzionů, hospod a dalších podniků v údolí Léskové, mezi nimiž vás sveze vláček, historický autobus či koňský povoz. Gastrofestival nabídne i doprovodné akce včetně galavečeří, kuchařských show či barmanských večerů nebo oblíbenou soutěž o nejlepší valašský frgál.

Zpestřením bude účast kuchařů a producentů z Maďarska v čele s držitelem prestižní michelinské hvězdy, šéfkuchařem Miguelem Rochou Vieirou z budapešťské restaurace Costes. Mimořádnou příležitost ochutnat na Valašsku delikatesy připravené michelinským kuchařem budou mít zájemci při Michelinském obědě nebo Galavečeři v hotelu Lanterna.

Podrobnosti k programu najdete na www.karlovskygastrofestival.cz.