VALACHY DĚTEM: Vyrazte s dětmi 5. 3. na Maškarní lyžovačku na Horalu

Maškarní lyžovačka je opět tady! Přijeďte na tradiční a oblíbenou akci Ski areálu Razula a užijte si rodinné odpoledne plné soutěžení a zábavy. Již v neděli 5. března na sjezdovce Horal u hotelu Horal.

Na děti jako obvykle čeká speciálně vyzdobená trať plná sladkostí, které mohou malí závodníci během jízdy sbírat. A letos poprvé nemusí na trať vyrazit pouze lyžaři! Přijít můžete také s bobami či sáňkami. Připraveny jsou také různé hry a soutěže.

 

Časový harmonogram:

Vedle symbolického vstupného 30 Kč již neplatí malí lyžaři ani korunu - pokud dorazí v maskách, lyžují po celý den zdarma.

Díky partnerům se mohou děti těšit na hodnotné ceny. Čeká je i setkání se strašidýlkem Razulákem a Maxipsem Fíkem, nebude chybět oblíbené malování na obličej nebo soutěže s žabákem Coquí.

Připraven bude i oblíbený koutek deskových her MINDOK, které pobaví děti i dospělé.

  

Po celém dni na sněhu určitě přijde vhod i koupání v termálních bazénech Wellness Horal, které se nachází hned vedle sjezdovky Horal. Slaná voda vyhřívaná až na 36°C je balzámem pro unavené svaly, děti určitě ocení zábavu v divoké řece, jeskyni nebo menším bazénku s vodním hřibem a také dětském koutku na odpočinkové terase.

Připravujeme pro vás i další rodinné akce v rámci VALACHY DĚTEM. Nenechejte si ujít již 21. května Zábavnou neděli (nejen) s golfem