VALACHY DĚTEM: Vyrazte s dětmi 10. 3. na Maškarní lyžovačku na Horalu

Oblíbená maškarní lyžovačka je opět tady! Přijeďte na tradiční akci Ski areálu Razula a užijte si rodinné odpoledne plné soutěžení a zábavy. Již v neděli 10. března 2019 na sjezdovce Horal u hotelu Horal.

Přijďte si užít dopoledne plné zábavy, tancování na sjezdovce i mimo ní a hlavně lyžování - pro děti jsou připraveny různé hry a soutěže, rozhodně nemůže chybět oblíbená speciálně vyzdobená trať plná sladkostí, které mohou malí závodníci během jízdy sbírat.

A nezapomeňte ani na slušivý kostým, nápadům se meze nekladou! Podívejte se, jak to malým závodníkům slušelo v roce 2018.

Stejně jako minulý rok, i letos se mohou maškarní lyžovačky zúčastnit nejen malí lyžaři - rádi přivítáme i děti na sáňkách či bobech.

 

Časový harmonogram:

  • 9:00 - 10:00 - registrace
  • 10:00 - 10:30 - tréninkové jízdy

  • 10:30 - 12:00 - soutěžní jízdy masek
  • 13:00 - vyhlášení vítězů 

Vedle startovného 50 Kč již neplatí malí lyžaři ani korunu - pokud dorazí v maskách, lyžují po celý den na sjezdovce Horal zdarma.

Díky partnerům se mohou děti těšit na hodnotné ceny. Čeká je i setkání se strašidýlkem Razulákem a Maxipsem Fíkem, který přiveze GoGEN stan s dětskou elektronikou. Nebudou chybět ani soutěže, hry a tancování s Kristýnou.

   

Po celém dni na sněhu určitě přijde vhod i koupání v termálních bazénech Wellness Horal, které se nachází hned vedle sjezdovky Horal. Slaná voda vyhřívaná až na 36 °C je balzámem pro unavené svaly, děti určitě ocení zábavu v divoké řece, jeskyni nebo menším bazénku s vodním hřibem a také dětském koutku na odpočinkové terase.

Připravujeme pro vás i další rodinné akce v rámci VALACHY DĚTEM. Nenechejte si ujít 26. května Zábavnou neděli (nejen) s golfem.