VALACHY BLOG: Kam za gurmánskými zážitky i relaxací? Navštivte Spa hotel Lanterna

Spadané listí šustící pod nohama, chladivý vzduch tak čistý, že se vám z něj až zatočí hlava, horký bylinkový čaj na zahřátí po procházce, uvolňující masáž a speciality mistrů kuchařů rozplývající se na jazyku… Přesně tak může vypadat váš podzim, pokud si ho dopřejete ve Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích.

Právě tento půvabný kout Beskyd v poslední době objevují nejen milovníci kvalitní relaxace, ale také vynikající gastronomie v podání šéfkuchaře Pavla Václavíka a jeho týmu. Hotel si vydobyl renomé mezi gurmány díky svěží a originální gastronomii, která využívá místní recepty i suroviny a ztvárňuje je v souladu s trendy současné moderní gastronomie.

Tu zde zakusíte jak v hlavní hotelové restauraci, tak i v intimnějším prostředí zážitkové restaurace Vyhlídka, která se specializuje na nabídku sezónních menu obměňovaných každé dva měsíce. Od listopadu do konce prosince se můžete nechat okouzlit elegantní Procházkou Francií.

        

V prosinci můžete navštívit například oblíbený degustační večer s Kurzem etikety stolování Ladislava Špačka.

Jestli se už nyní poohlížíte po originálním vánočním dárku, co třeba jedinečný degustační Oscarový večer? Jeho jednotlivé chody budou inspirovány slavnými filmy režiséra Jiřího Menzela a budou servírovány za osobní účasti této jedinečné osobnosti české kinematografie.

Ať už si z nabídky vyberete cokoli, třešinkou na dortu korunující zážitky z dobrého jídla ve Spa hotelu Lanterna je vždy také relaxace. Tu si můžete dopřát v komorním hotelovém spa s bazénem, saunovým světem a bohatou nabídkou masáží a tělových ošetření. Ubytovaní hosté mají navíc neomezený vstup i do blízkého relaxačního centra Wellness Horal s trojicí termálních bazénů se slanou vodou vyhřívanou až na 36°C, bohatou nabídkou exotických masáží a stále populárnějšími saunovými rituály.

Pokud k tomu připočtete krásnou okolní přírodu, komfortní zázemí hotelu a milý personál, na výlet do Spa hotelu Lanterna určitě nezapomenete.

Speciální tipy ze Spa hotelu Lanterna: