Škola běžeckého lyžování v Resortu Valachy

Naučte se správně běžkovat, zlepšete si svou běžkařskou techniku a zažijte neomezenou relaxaci v Resortu Valachy. Přijeďte na čtyřdenní kemp s ubytováním a polopenzí v luxusním Spa hotelu Lanterna a procvičte se ve sportu, který zažívá v posledních letech v České republice boom. Velké Karlovice jsou navíc díky bohaté síti pravidelně upravovaných tras různé náročnosti jednou z nevyhledávanějších destinací běžkařů na Moravě.

Prožijte čtyři jedinečné dny nabité běžkováním a zdokonalováním stylu. Trénink pod dohledem zkušených instruktorů s individuálním přístupem a s videoanalýzou vašich tréninku je určen každému bez rozdílu výkonnosti a zkušeností.

Užijte si běžkování v top běžkařské destinaci na Moravě, která čítá přes 40 km tras s nádherným výhledem po CHKO Beskydy a zakončete svůj den v relaxačních centrech Wellness Horal a L-Spa, kde si můžete užít neomezenou relaxaci.

Ať už jste běžkaři začátečníci, turisté prahnoucí po zdokonalení běžeckého stylu či sportovci mající rádi pohyb na čerstvém vzduchu, pak je kemp určen právě pro Vás.

 

Škola běžeckého lyžování:

Omezená kapacita běžkařské školy 30 osob, doporučujeme včasnou registraci. Při ubytování 1 osoby samostatně na pokoji příplatek 790 Kč / noc. Na tuto akci nelze využít žádné slevy a nelze ji kombinovat s akčními či jinými zvýhodněnými nabídkami. Pořadatel si vyhrazuje právo potvrdit konání akce.

 

Náplň pobytu a tréninkový program:

Tréninky vedou zkušení lektoři z Cyklotrenink.com a Skolarossignol.cz.

Program je přizpůsoben jak začátečníkům, tak pokročilým - běžkaři jsou rozděleni do skupin dle výkonnosti a zkušeností tak, aby jim účast na pobytu přinesla maximum. Podrobněji se podíváme na techniku, tedy zlepšení běžeckého stylu, dozvíte se také, jak si vybrat správné běžky, boty, hůlky a oblečení na běžky. Naučíme vás, jak o běžky pečovat a jak je mazat. Každý večer bude prostor pro diskuzi o běžkování a o všem, co se tohoto oblíbeného zimního sportu týká.

Běžkovat budeme v bezprostřední blízkosti hotelu Lanterna na upravených běžkařských tratích s minimálním převýšením.

Aktuálně z Velkých Karlovic: současné podmínky jsou pro běžkování špičkové, v údolí Velkých Karlovic je upraveno na třicet kilometrů běžkařských tratí!

    


 Velké Karlovice – ráj běžkařů

Oblast Velkých Karlovic, historicky známá množstvím sjezdovek a ski areálů pro lyžaře všeho věku, si v posledních letech získává pověst také jednoho z nejlepších běžkařských středisek na Moravě. Přímo v obci je v zimě upravováno 40 km tras ve 12 okruzích, které se vzájemně prolínají. Na okolních hřebenech je k dispozici dalších 50 km tras s krásnými výhledy do krajiny.

Kvalitní úprava stop v kombinaci s půvabnou krajinou s dřevěnými chaloupkami, možností občerstvení u stopy a relaxačním zázemím Wellness Horal jsou velkým lákadlem a to nejen pro vícedenní návštěvníky. Běžkaři z celé Moravy neváhají vyjíždět do Velkých Karlovic třeba i na jeden den „na otočku“. Velké Karlovice každý rok pořádají závod Karlovská 50, který je součástí série Ski Tour. Koná se zde také závod NOČNÍ STOPA VALACHY jako součást série VALACHY TOUR pořádané Resortem Valachy. 


A co když nebude ve Velkých Karlovicích dostatek sněhu?

Aktuálně je ve Velkých Karlovicích 60 cm sněhu, nedostatek nehrozí, ale kdyby přece...... jsme připraveni:

Rezervujte si Běžkařskou školu na rezervace@valachy.cz nebo na telefonu 571 477 300.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.