Pohádková cesta lesem u Galiku - již 10. června

Zažijte den plný zábavy a dětských úsměvů na Pohádkové cestě lesem. Tradiční akce pro holčičky i kluky, tentokrát v duchu klasických i nových pohádek pro malé i větší děti. Těšíme se na vás v neděli 10. června ve Velkých Karlovicích u hotelu Galik.

Na trase kolem hotelu Galik budou děti budou objevovat souhvězdí s Princem a Večernicí, zahrají si karty s čerty, s Babkou kořenářkou se naučí poznávat bylinky, s Ferdou Mravencem budou hledat Berušku a čeká je setkání i s rytíři, Zlatovláskou nebo Pipi Dlouhou Punčochou. Těšit se mohou také na Dlouhého, Širokého a Bystrozrakého, zakouzlit si se samotným Harry Potterem, nebo uzavřít přátelství se slavnou pětkou z Rychlých šípů.

     

Celá fotogalerie pohádkové cesty lesem 2017

Kromě výpravy za pohádkou na vás čeká také bohatý doprovodný program:

Registrace probíhá 10. června 2018 od 9:30 do 12:00 v hotelu Galik, kde také můžete využít k občerstvení restauraci (tradiční domácí kuchyně) s dětským koutkem, bowlingem a venkovní terasou.

Akce se koná za každého počasí.

 

Náš tip, co ještě zažít ve Velkých Karlovicích, když už se k nám vypravíte na Pohádkový les:

Pohádkový les je součástí akcí pořádaných pod hlavičkou VALACHY DĚTEM. Užijte si také další akce a aktivity pro děti v Resortu Valachy - více ZDE.