Přijďte 8. října na Podzimní kouzlení se stezkou odvahy - akce přesunuta na Galik

Prožijte rodinné odpoledne plné zábavy a tvoření. V sobotu 8. října vás zveme na další akci ze série Valachy dětem – Podzimní kouzlení se stezkou odvahy.

Vzhledem k tomu, že do Velkých Karlovic nečekaně dorazilo chladnější počasí, přesouvá se program odpoledne z původně avízovaného parku Razulák do blízkého hotelu Galik!

Pro malé i velké bude od 15 hodin připraven pestrý program. Budete se moci zapojit do soutěžního tvoření strašidýlek z dýní, šišek, listů, žaludů a dalších přírodních materiálů, které bude v 17 hodin zakončeno výstavou výrobků s vyhodnocením a odměněním nejhezčího strašidýlka.

Během odpoledne potom bude připravena další zábava, částečně uvnitř hotelu Galik a zčásti venku:

Jakmile se začne pomalu stmívat (zhruba od 17:30 hodin), mohou statečné děti vyrazit na stezku odvahy. Bát se o ně rozhodně nemusíte, bude je doprovázet strašidélko Razulák.

 

     

 

Další chystanou akcí Resortu Valachy je běžecký závod pro děti i dospělé BĚHEJ VALACHY, který se uskuteční v sobotu 22. října. Jde o poslední závod celé pětidílné série, budou zde tedy korunováni i absolutní vítězové letošního ročníku včetně dětí ve všech věkových kategoriích.