Aktuality

parfumes d´hotel

Naše hotely Vám budou vonět

Spa hotel Lanterna a rezidence E hotelu Horal přichází s novinkou v podobě příjemných hotelových parfémů umístěných v každém pokoji. PARFUMES d'Hotel jsou vysoce kvalitní parfémy pro vytvoření nezapomenutelné atmosféry hotelových pokojů, abyste se při Vašem pobytu u nás cítili příjemně.

Mangalica - VIP mezi prasaty

„Cože? Jaké prase? Pro vás jsem vždycky jen Pan Prase!“

Neodjíždějte hned domů aneb tipy na sobotní večer

Karlovský gastrofestival – to nejsou jen gurmánské zážitky. Neodjíždějte domů hned po ukončení sobotní Gastro tour. Provozovatelé hospod a restaurací si pro vás připravili zajímavý program.

Whirlpool míří na gastrofestival s kuchařskými show a vouchery

Karlovský gastrofestival je svátkem milovníků kvalitní kuchyně a moderních trendů v gastronomii. Není tedy náhodou, že u letošního ročníku jako partner nechybí ani Whirlpool, jehož výrobky jsou zastoupeny v síti více než 160 prodejen EURONICS. Díky tomuto spojení můžete mj. na Karlovském gastrofestivalu získat atraktivní bonus na slevu 500 Kč do prodejen EURONICS.

TOP 10 Karlovského gastrofestivalu

Doporučujeme vám, co byste si rozhodně neměli nechat ujít na Karlovském gastrofestivalu.

Podívejte se na fotogalerii z Karlovského gastrofestivalu

Čtvrtý ročník Karlovského gastrofestivalu je za námi. Děkujeme všem hostům za návštěvu a za to, že v údolí Léskové vytvořili skvělou atmosféru. Připomenout si ji můžete ve fotogalerii níže.

Cocktail bar při gastrofestivalu přivítal mistra českého barmanství

Čtvrtý ročník Karlovského gastrofestivalu, který se konal 5. až 7. října ve Velkých Karlovicích v údolí Leskové, přilákal přibližně 10 tisíc příznivců dobrého jídla a pití.

Hledej poklad na Galiku

I pro ty nejmenší je vhodná turistická trasa s délkou 6 km, tematicky nazvaná Hledej poklad na Galiku.

Co vše lze zažít v Resortu Valachy

Prohlédněte si naše video. V Resortu Valachy toho můžete zažít opravdu hodně a vždy se budete rádi vracet.

Foto & Video - VALACHYMAN 2012

Prohlédněte si fotky a video z triatlonového závodu VALACHYMAN 2012.

VALACHY NEWS

Pro hosty Resortu Valachy připravujeme čtvrtletník VALACHY NEWS s nejzajímavějšími tipy pro aktuální sezónu.

Celkové výsledky - VALACHYMAN 2012

Podívejte se na výsledky a porovnejte svůj výkon s výkony dalších účastníků. Celkové výsledky VALACHYMAN 2012 naleznete právě zde.

Tipy na výlety

Velké Karlovice leží v malebné přírodě beskydských lesů obklopených pastvinami se stády ovcí a nádhernými scenériemi, které CHKO Beskydy nabízí. Kolem pěšinek můžete narazit na staré kapličky a dřevěné kostelíky, které dokreslují poklidný, ale místy i rázovitý život na Valašsku.

Záznam ze závodu přinese Česká televize

Triatlonový závod Valachyman 2012 se těší i velké pozornosti médií. Důvodem je účast předního českého triatleta Petra Vabrouška a nejlepšího běžce na lyžích Lukáše Bauera.

Petr Vabroušek míří na VALACHYMANa jako čerstvý mistr republiky

Obhájce vítězství z prvního ročníku triatlonového závodu VALACHYMAN Petr Vabroušek se zdá být ve vynikající formě. Týden před závodem v Novém Hrozenkově vyhrál mistrovství republiky v dlouhém triatlonu, už po osmé!

předchozí 1 2 3 ... 19 20 21 22 následující