Novinka ve Wellness shopu: vzácná séra a aroma lampy

Odvezte si s sebou jako památku na pobyt u nás jedinečné synergické vůně saunových rituálů, jež jinde nanajdete, protože byly vytvořeny speciálně pro Resort Valachy.

Séra Yasminka jsou jedinečná tím, že jsou doplněna o maceráty vzácných drahokamů, které významně podporují účinky. Můžete je použít v péči o obličej (přidáním pár kapek do krému), při koupeli nebo k inhalaci v aroma lampách, které jsou u nás rovněž k zakoupení v barevně atraktivním provedení. Séra lze použít i jinými způsoby, třeba nanést pár kapek na zápěstí, na hruď či šíji a kdykoliv si přivonět pro lepší náladu – a také na vzpomínku na saunové rituály ve Wellness Horal, při nichž jsou využívány esence připravované stejnou recepturou.

Tak jako týden má 7 dnů, nabízíme vám 7 druhů sér. Každé z nich sér má speciální léčivé či povzbuzující účinky, je podpořeno barevnou aromaterapií a čakrovou harmonizací. Více se dozvíte v našem Wellness shopu v recepci Wellness Horal.

LUXUSNÍ VZÁCNÁ SÉRA S DRAHOKAMY

MOŽNOSTI POUŽITÍ SÉR

ÚČINKY

Séra jsou schopná díky arganovému oleji nejvyšší kvality pokožku maximálně zrevitalizovat, dodat jí potřebné vitamíny E, vitamín F, který podporuje tvorbu kolagenu v pleti a dále vitamín A - prospěšný retinol, který se využívá především jako prevence vrásek i k redukaci vrásek stávajících. Vzhledem k tomu, že v sérech jsou pouze 100% čisté rostlinné silice, po použití séra jsou měřitelné v krevním oběhu již po několika minutách a efekt tohoto séra jsme schopni vnímat jak na fyzickém, tak emočním těle ještě minimálně další 4 hodiny.

DRUHY SÉR

Nezapomeňme, že působí jak na naše fyzické, tak i emoční tělo. Je to více než LUXUSNÍ PLEŤOVÉ SÉRUM.

Sérum lze použít i jinými způsoby. Stačí si nanést pár kapek na zápěstí, na hruď, nebo třeba šíji a kdykoliv budete mít špatnou náladu, stačí si přivonět. Vybírat můžete sérum dle uvedených účinků, ale i intuitivně. A také si můžete uchovat jedinečnou vzpomínku na SAUNOVÉ RITUÁLY ve Wellness Horal, kde jsou se stejnou recepturou exkluzivně připravované saunové esence.