Novinka ve Wellness Horal: saunovací pomůcky Rento

Maximální kvalita poskytovaných služeb, důraz na komfortní relaxaci v souladu s nejnovějšími trendy a špičkové produkty pro péči o tělo – tímto krédem se řídí filozofie wellness center Resortu Valachy.

Jakmile tedy na český trh v závěru roku 2013 vstoupila finská značka Rento, která patří k předním světovým výrobcům saunovacích pomůcek, zákonitě se staly její produkty součástí vybavení saunérů relaxačního centra Wellness Horal.

Vybrané produkty si u nás navíc můžete i zakoupit ve Wellness shopu v recepci Wellness Horal. Nejenže vám zpříjemní saunování (ať již ve Wellness Horal, nebo u vás doma), ale mohou se stát také hezkým dárkem.

Naše tipy:

Čistý od hlavy až k patě

Jemné mycí gely a saunová mýdla Rento jsou vhodná pro všechny uživatele saun. Gely osvěžují pokožku a pečují také o vlasy, jimž poskytují potřebnou vlhkost. Saunová mýdla založená na rostlinných olejích skvěle padnou do ruky a příjemnou inovací jsou jutové provázky pro zavěšení.

Přírodní barvy do sauny

Pokud máte doma vlastní saunu, jistě oceníte atraktivní sady kbelíku, vědra a naběračky v jednom barevném tónu. Pro rok 2014 přináší Rento nové barvy – zelenou v odstínu březového listí a rakytníkově oranžovou. Nádoby na esence k polévání horkých kamenů se vyrábí z barevně eloxovaného hliníku a tepelně ošetřeného bambusu. Jsou nepostradatelným pomocníkem našich saunérů.

Mycí medy různých vůní

Saunové mycí medy značky Rento doslova hýčkají vaše tělo. Roztírají se na mokrou pokožku, poté se nechávají vstřebat v teple sauny a po opuštění sauny se omyjí teplou vodou. Přírodní med zjemňuje a rozjasňuje pleť. Letošní novinkou je mj. exfoliační saunový mycí med Borůvka, který obsahuje jemná zrníčka z borůvek.

Kosmetické balíčky

Oblíbené kosmetické balíčky a balíčky saunových vůní od značky Rento jsou jedinečným a vítaným dárkem. Jsou parfemované a dostupné v mnoha variantách, nejen pro péči o tělo (sprchové gely, krémy, mýdla, jíly..), ale také o vlasy či nohy.

Speciální tip: metličky

Přírodně sušené březové, dubové a eukalyptové saunové větvičky Rento si stále udržují svoji vůni. Užijte si „metličkování“, skvěle znásobí váš zážitek ze saunování.

Více o produktech Rento: www.rentosauna.cz. Na prodej ve Wellness Horal.