Letní sezóna startuje: užijte si golf, segway i dětský park Razulák

Necelý měsíc poté, co se zastavily vleky našeho Ski areálu Razula, rozbíhá se naplno letní sezóna se všemi aktivitami, které vám až do příchodu další zimy můžeme nabídnout. Přijeďte si užít zábavu i sportovní aktivity do nádherně rozkvetlé přírody Beskyd!

Golfové hřiště Horal

V pátek 27. dubna jsme zahájili sezónu na devítijamkovém Golfovém hřišti Horal, které se rozkládá v okolí hotelu Horal.

Golfisté si mohou zahrát na jamkách a využít i odpaliště a driving range. Otevřeno je od 8:30 do 18:30 hodin.

Vyzkoušejte náš program Golf pro každého, který je určený právě úplným začátečníkům a velmi oblíbený zvláště u rodin s dětmi. Čeká vás zhruba 90min procházka hřištěm s naším průvodcem, při níž se dozvíte něco o pravidlech a základech golfu a zkusíte si odpalování i hru na jamku, to vše praktickou zábavnou formou za cenu 750 Kč.

Více informací o golfovém hřišti a programu Golf pro každého

 

Půjčovna segway u hotelu Horal

Poznávejte Beskydy jinak! Nabízíme vám projížďky na oblíbených segwayích, do prázdnin vždy o víkendech. Projížďky jsou organizovány na 30 nebo 60 minut a v ceně je i služba průvodce, který vás na výlet doprovodí. 

Více informací o půjčovně segwayů 

 


Dětský park Razulák

Spoustu zábavy pod širým nebem zažijí děti v parku Razulák, jehož atrakce se nachází na úpatí sjezdovky Razula. Park se po zimní přestávce otevírá v sobotu 28. dubna a otevřený je až do prázdnin vždy o víkendech a svátcích (v dubnu a květnu 10:00 - 16:00, v červnu 10:00 - 19:00).

Více informací o parku Razulák

 

Blízké akce v Resortu Valachy

Nenechejte si ujít také připravované akce pro rodiny s dětmi, sportovce, gurmány i milovníky relaxace. Nechejte se inspirovat:

Více o chystaných akcích