Last minute Lanterna + novinka: wellness check-in

Léto ještě zdaleka nekončí! Přijeďte si užít krásy beskydské přírody, gurmánské požitky i relaxaci a exotické masáže v našich wellness centrech…. Je čas odměnit se hýčkáním a odpočinkem. Využijte k tomu mimořádně zvýhodněné ceny ubytování ve Spa hotelu Lanterna, nyní s úplnou novinkou: dřívějším wellness check-inem

Běžný check-in je ve Spa hotelu Lanterna v 15:00, což znamená, že od této hodiny je možné se v hotelu ubytovat a začít využívat všechny výhody v ceně, tedy i neomezený vstup do L-Spa a Wellness Horal.

V létě je ale vše jinak! Přijeďte třeba už dopoledne a užívejte si wellness ještě před tím, než se pro vás uvolní váš pokoj. Dřívější wellness check-in vám umožní využívat L-Spa i Wellness Horal po celý den vašeho příjezdu - samozřejmě bez příplatku, jako pozornost od nás a služba navíc pro váš ještě intenzívnější odpočinek.

(Důležité: V návaznosti na chod hotelu není možné současně s wellness check-in automaticky poskytnout také dřívější ubytování. To je možné pouze v případě, že váš pokoj není obsazen jinými hosty.)

NOVINKA NA LANTERNĚ: Oblíbené saunové rituály nyní nově nabízíme také v L-Spa. Užijte si rituály zaměřené na harmonizaci duše a těla v komornější atmosféře Spa hotelu Lanterna (max 10 hostů v sauně), které se konají 4x denně.

 Termíny pobytu s wellness check-in:

  

Pobyt obsahuje:

 Pobyty rezervujte na rezervace@valachy.cz nebo na telefonu: +420 571 477 300 (Spa hotel Lanterna)

 

Spa hotel Lanterna

PokojCena za osobu a noc
Standard1 590 Kč (místo obvyklých 2 190 Kč)
Suite1 790 Kč (místo obvyklých 2 490 Kč)
Suite Spa2 990 Kč (místo obvyklých 3 490 Kč)
Přistýlka dítě (nad 12 let)790 Kč (1 590 Kč)

Platí pro rezervace s ubytováním od 1. 8. 2018, ceny platné při ubytování minimálně od 2 nocí (v termínu 12.-21. 8. v období pondělí-čtvrtek možno ubytování již od 1 noci). Na tento zvýhodněný pobyt nelze čerpat žádné další slevy. V případě pokoje typu single příplatek 70 % k běžné ceně za osobu.

  

Naše další tipy pro váš pobyt:

 Relaxujte a nechejte se hýčkat!

    
Kontakt pro rezervace:
rezervace@valachy.cz nebo tel. 571 477 300.

* V případě obsazení hotelu do 20 osob poskytujeme servírovanou večeři o 4 chodech

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.