FOTOGALERIE: Týden kultury na Valašsku 2018

Týden kultury na Valašsku 2018 je již téměř za námi. Návštěvníkům se během uplynulých dnů představil třeba fenomenální Jaroslav Dušek se Čtyřmi dohodami a Pátou dohodou, Cirk La Putyka s vystoupením Slapstick Sonata, Pavel Liška v Commedia Dell'arte, Vinetůůů divadla Pecka s herci Slováckého divadla nebo oblíbený Caveman.

Publikum pobavilo také představení Splašené nůžky Městského divadla Zlín, Bosé nohy v parku s V. Freimanovou a R. Hrušínským, nebo 3 verze života s Lindou Rybovou. Tradičně jsme mysleli také na děti, které se mohly zasmát s Nezbednou pohádkou v podání Ochotníků Lukoveček či s Rychlými šípy od Ochotníků Fryšták.

Před pondělním představením Čtyři dohody Jaroslava Duška, který se na výtěžku akce společně s Cirkem La Putyka zasloužil největší měrou, jsme díky vám mohli předat mobilnímu hospicu Strom života z Nového Jičína šek na 150 000 Kč. Cílem hospicu je umožnit nevyléčitelně nemocným lidem zůstat v kruhu svých blízkých, ulevit od bolesti a dalších tělesných i duševních obtíží.

Další  část výtěžku věnujeme šestiletému Míšovi Žitníkovi, který se narodil s vážným poškozením mozku a jeho maminka by si pro něj přála pobyt v lázních na Slovensku, který mu jeho zdravotní problémy pomůže lépe zvládat.


Slapstick Sonata, Cirk La Putyka

  

  

  

  


Commedia Dell'arte s Pavlem Liškou, Spolek Sešlých