FOTOGALERIE: Maškarní lyžovačka na Horalu

Připomeňme si krásné slunečné dopoledne plné dobré nálady a krásných i strašidelných masek, které se konalo v rámci VALACHY DĚTEM v neděli 5. 3. 2017 na sjezdovce Horal u Wellness hotelu Horal. Rovná stovka dětí se za podpory rodičů, Maxipsa Fíka, strašidýlka Razuláka a rozpustilého žabáka COQUI zúčastnila dalšího vydařeného ročníku jarní Maškarní lyžovačky na Horalu.

Celé dopoledne provázela malé i dospělé skvělá nálada i soutěžní atmosféra, děti se těšily na závodní trať plnou sladkostí a na vyhlášení nejhezčích masek, kterých se tento rok přihlásila rovnou celá stovka! Odborná porota to neměla jednoduché, bylo vidět, že si malí závodníci své masky pečlivě připravili.

Ti nejlepší byli nakonec odměněni cenami od značky Maxipes Fík, COQUI, MINDOK a Wellness Horal, drobnou odměnu ale dostali i všichni ostatní. Děkujeme za návštěvu a doufáme, že se na některé z dalších akcí znovu uvidíme.

Na další akci v rámci VALACHY DĚTEM se můžete těšit 21. 5. 2017. Na golfovém hřišti Horal se bude konat Zábavná neděle (nejen) s golfem. A pokud byste chtěli prožít sportovní rodinný výlet ve Velkých Karlovicích dříve, 6. 5. 2017 se na vás budeme těšit na VALACHY DUATLONU.

Celou fotogalerii najdete na našem Facebooku.