FOTOGALERIE: Maškarní lyžovačka na Horalu

Připomeňte si s námi nedělní dopoledne, které bylo i přes rozmarné počasí plné dobré nálady a krásných i strašidelných masek. Na sjezdovce Horal u Wellness hotelu Horal se představilo na 80 malých lyžařů, kteří se za podpory rodičů, strašidýlka Razuláka i Maxipsa Fíka vydali na trať plnou sladkostí.

Celé dopoledne si mohli děti i rodiče vyzkoušet také řadu her od GoGEN MAXIPES FÍK.

Soutěžní masky byly velmi nápadité a ani tento rok to neměla odborná porota vůbec jednoduché. Princezny a další kouzelné bytosti, superhrdinové, zvířátka, ale i celé rodinné týmy v podání Simpsonových, houbového týmu či rodinu Valachů z minulého století hodnotila porota s obdivem a bylo vidět, že si malí závodníci a jejich rodiče masky pečlivě připravili.

Za zapůjčení maškarních kostýmů pro organizátory lyžovačky děkujeme Lipta - TDP.

I proto bylo oceněno 20 kostýmů a 6 týmů - odnesli si třeba ceny od značky Maxipes Fík nebo Wellness Horal, vyhrát mohli také celoroční vstupenku do Muzea regionu Valašsko. Drobnou odměnu si ale odnesl úplně každý.

Děkujeme za hojnou účast i vytvoření jedinečné atmosféry a doufáme, že se na některé z dalších akcí znovu uvidíme.

Na další akci v rámci VALACHY DĚTEM se můžete těšit 19. 5. 2019. Na golfovém hřišti Horal se bude konat Zábavná neděle (nejen) s golfem. A pokud byste chtěli prožít sportovní rodinný výlet ve Velkých Karlovicích dříve, 4. 5. 2019 se na vás budeme těšit na VALACHY DUATLONU.

  

  

  

  

  

  

>> Celou fotogalerii najdete na našem Facebooku.