Degustační večer s vinařstvím Horák v restauraci Vyhlídka

Zveme vás na speciální degustační večer, který se uskuteční v sobotu 18. srpna v zážitkové restauraci Vyhlídka. Vychutnejte si letní degustační menu s komentářem šéfkuchaře Spa hotelu Lanterna Pavla Václavíka a majitele vinařství Horák v příjemné atmosféře Spa hotelu Lanterna s krásným výhledem na okolí.

Prožijte nezapomenutelný večer ve společnosti dobrého jídla a vína v zážitkové restauraci Vyhlídka.

Akce začíná v 19:30 hodin. Ubytovaným hostům nabízíme menu za zvýhodněnou cenu.

  


Degustační menu s vinařstvím Horák

Degustační menu si můžete vychutnat po celý červenec a srpen 2018.  

  

Náš tip: Degustaci doporučujeme spojit s víkendovým pobytem a dopřát si nejen vynikající gastronomii, ale i relaxaci v hotelovém L-Spa a blízkém Wellness Horal.


O vinařství Horák

Vinařství Horák je malé butikové vinařství, které se nachází v obci Vrbice známé pro svou ojedinělou lokalitu vinných sklepů vykopaných v pískovcové skále.

Specializuje se pouze na výrobu přívlastkových vín, důraz je kladen na maximální příjemnost a harmonii všech vín. Vlajkovou lodí je Cuvée Horák, které zraje v 500 litrových sudech. Vína vinařství Horák se pravidelně umisťují na prestižních výstavách doma i v zahraničí.

Více informací na: www.vinarstvihorak.cz


Ceny a cenová zvýhodnění

Rezervace

Restaurace Vyhlídka

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.