Aktuální informace ze Ski areálu Razula

Užijte si poslední lyžování ve Ski areálu Razula v zimní sezoně 2018/2019! Přijďte se o víkendu 22.-24. 3. rozloučit se sjezdovkami a zalyžovat si za poloviční ceny! Poté se již vleky definitivně zastaví.

„Letošní sezóna byla díky letošním mimořádným sněhovým podmínkám výborná. Sněhu na sjezdovkách je ještě stále dost, takže by se klidně dalo lyžovat ještě minimálně dva týdny, ale s teplejším počasí už lidé mění lyže za kola a na zimní sporty nemají myšlenky. Lyžařskou sezónu tak pro klesající zájem návštěvníků uzavíráme s koncem období jarních prázdnin,“ říká šéf Ski areálu Razula Martin Pařízek.

POZOR! UPRAVENA OTEVÍRACÍ DOBA SKI AREÁLU RAZULA!

Aktuální informace ze sjezdovek:

Ski areál Razula před sezónou opět vylepšil zázemí pro lyžaře, největší novinkou je delší pojízdný koberec v zimním parku Razulák na sjezdovce Horal, který slouží výuce lyžování. Nyní měří 51 metrů, oproti tomu dosavadnímu je tak trojnásobný.

  

  

Ski areál Razula je vyhlášený i díky možnosti skloubit na jednom místě lyžování s relaxací v termálních bazénech Wellness Horal, které se nachází vedle sjezdovky Horal. I letos mají lyžaři v rámci akce Lyžuj a plav platné od 2. ledna 2019 k celodennímu skipasu hodinu v bazénech zdarma (akce platí do 24. 3. 2019)

Více informací na www.razula.cz


NÁŠ TIP: Nalaďte se na jaro s pobytem 4 noci za cenu 3 s jógou a dalšími aktivitami v ceně

Přivítejte jaro v nádherné přírodě Beskyd: ve vybraných březnových a dubnových termínech se zvýhodněnou cenou ubytování ve Spa hotelu Lanterna nebo Wellness hotelu Horal. Ubytujte se na 4 noci a zaplaťte jen 3, navíc s lekcemi jógy, pilates, aqua fitness nebo nordic walking v ceně.

Více informací a rezervace