Aktuální informace ze Ski areálu Razula

Užijte si lyžování ve Ski areálu Razula! Díky čerstvé sněhové nadílce nabízíme výborné lyžování na více, než 60 cm přírodního i technického sněhu.

O víkendu přibylo dalších 30 cm sněhu - pohádková zima je tu! Aktuálně máme na sjezdovkách 80 cm uježděného přírodního i technického sněhu.

Náš tip: Využijte vynikajících sněhových podmínek, které tu už dlouho nebyly, a přijeďte si užít běžky - připravujeme pro vás Školu běžeckého lyžování 27. - 30. ledna 2019 s výukou běžkování a relaxací ve Spa hotelu Lanterna. 

Aktuální informace:

 Využijte služby lyžařské školy Razulák - denně od 9 do 16 hodin!

Ski areál Razula před sezónou opět vylepšil zázemí pro lyžaře, největší novinkou je delší pojízdný koberec v zimním parku Razulák na sjezdovce Horal, který slouží výuce lyžování. Nyní měří 51 metrů, oproti tomu dosavadnímu je tak trojnásobný.

  

Těšte se na různé zajímavé doprovodné akce.

Ski areál Razula je vyhlášený i díky možnosti skloubit na jednom místě lyžování s relaxací v termálních bazénech Wellness Horal, které se nachází vedle sjezdovky Horal. I letos mají lyžaři v rámci akce Lyžuj a plav platné od 2. ledna 2019 k celodennímu skipasu hodinu v bazénech zdarma.

Více informací na www.razula.cz

Vybrané akce 2019 ve Ski areálu Razula: