6+3 tipy na nejlepší jarní akce v Resortu Valachy

Teplé jarní počasí přímo vybízí k tomu, zabouchnout o víkendu dveře za starostmi a vyrazit ven za zábavou. Zvláště pokud máte doma neposedné děti, stavte se u nás, ve Velkých Karlovicích. V Resortu Valachy vás čeká napínavá atmosféra závodů, příležitost vyzkoušet si golf, nordic walking nebo třeba práci saunérů, procházka Pohádkovým lesem či zábava v parku Razulák. Stačí si jen vybrat.

Resort Valachy připravil pro rodiny, sportovce, ale i milovníky relaxace či dobrého jídla na květen a červen několik zajímavých akcí. Stačí si jen vybrat:

20. 5. Zábavná neděle (nejen) s golfem u Horalu

O tom, že je golf zábavný sport pro všechny, se můžete přesvědčit 20. května na Golfovém hřišti Horal. Tradiční Zábavná neděle (nejen) s golfem nabídne speciální procházkovou trasu kolem hotelu Horal se stanovišti, na nichž si můžete vyzkoušet golf, ale také agility s cvičenými psy, geocaching, jiu jitsu nebo nordic walking. Třešinkou na dortu bude stanoviště, na němž si zkusíte práci saunérů z Wellness Horal včetně mávání a točení ručníkem. Za splnění všech úkolů bude děti v cíli čekat odměna.

  

3. 6. Zahájení sezony a Dětský den v parku Razulák

S příchodem teplejších dnů se 28. dubna opět otevírají brány dětského zábavního parku Razulák. V neděli 3. 6. se můžete těšit i na doprovodný program k příležitosti Dne dětí. Park je do prázdnin otevřen o víkendech a svátcích – v květnu od 10 do 16 hodin, v červnu až do 19 hodin. Děti se tu vyřádí na lanáčku, tubingu, aquazorbingu, skluzavkách, koloběžkách a dalších venkovních atrakcích, vše s možností zdravého občerstvení v Bistru Razula.
  

3. 6. 2018 Grilování s cimbálovkou na Horalu

K létu jednoznačně patří posezení u dobrého jídla pod širým nebem. Stavte se na zahájení letní sezóny na vyhlášené terase hotelu Horal a ochutnejte zvěřinové speciality, nové zmrzliny či vína, to vše s cimbálovou muzikou.

10. 6. Pohádková cesta lesem u Galiku

Nejoblíbenější rodinná akce v Resortu Valachy je opět tady! V neděli 10. června u hotelu Galik čeká děti setkání s pohádkovými postavičkami, hrami, soutěžemi i hezkými dárky. Více informací zde.

16. 6. Bike Valachy s dětskými závody

Bikeři a bikerky na start! Závod BIKE VALACHY v sobotu 16. června nabídne tradičně dvě různě náročné trasy pro dospělé a k tomu závody na kratší vzdálenosti v sedmi věkových kategoriích pro děti. Stejně jako u jiných závodů seriálu VALACHY TOUR, i tentokrát mají děti při přihlášení předem startovné za 50 Kč.

22. 6. Představení degustačního menu inspirovaného michelinskými šéfkuchaři

Spa hotel Lanterna připravil novinku pro milovníky zážitkové gastronomie. V květnu a červnu nabízí šestichodové degustační menu, při jehož přípravě se nechali kuchaři inspirovat spoluprací s michelinskými šéfkuchaři při Karlovském gastrofestivalu. V pátek 22. 6. bude menu při degustačním večeru servírováno s komentářem šéfkuchaře Josefa Tydlačky a vinaře Milana Špalka. Nutná rezervace předem.

 
 


Co ještě můžete zažít v Resortu Valachy?

Novinka: dětské hřiště u Horalu

U hotelu Horal vyrostlo nové venkovní hřiště pro zvídavé děti i jejich rodiče. Areál s kolotočem, skluzavkou, prolézačkami a řadou dalších herních prvků byl vybudován ve spolupráci se společností Kofola a společností Moje chytré dítě v rámci projektu budování bezpečných certifikovaných dětských hřišť. Zaručuje tak skutečně bezpečné prostředí pro malé návštěvníky.Přečtěte si více o zajímavém, společensky odpovědném projektu bezpečných hřišť zde.


Tip pro rodiny: zkuste Golf pro každého

Golfové hřiště Horal u hotelu Horal není vyhrazeno jen zkušeným hráčům, ale mohou si sem přijít vyzkoušet hru i úplní začátečníci. Právě pro ně je připraven program Golf pro každého, ideální například pro rodiny s dětmi. Během 90 minut se projdete hřištěm s průvodcem, který vám popíše základy golfu a sami si pod jeho vedením vyzkoušíte odpalování i hru na jamku, vše zábavnou a názornou formou.


Za koupáním a relaxací do Wellness Horal

Ať už pojedete do Velkých Karlovic kdykoli, přibalte plavky a navštivterelaxační centrum Wellness Horal v hotelu Horal. Koupání v trojici slaných bazénů si můžete zpestřit relaxací na venkovních terasách, saunováním či exotickými masážemi, jimiž je wellness vyhlášené široko daleko. Každou první sobotu v měsíci se koná Saunová noc s otevírací dobou až do půlnoci – ta příští je 2. června.