Večer s rumy z Mauricia a cesta na na Mauricius a Réunion, 23. 11. 2019

Večer s rumy z Mauricia a cesta na na Mauricius a Réunion, 23. 11. 2019

23.11. 2019 - 23.11. 2019

Ochutnejte pestré cocktailové menu s rumy z ostrova Mauricius, konkrétně z Saint James distillery v sobotu 23. 11. 2019.

NÁŠ TIP: Od 20:30 na vás čeká také projekce a cestovatelské povídání s Kristýnou Veitovou na téma: Mauricius a Réunion. Kristýna se loni vydala prozkoumat vzdálené destinace Indického oceánu – ostrovy Maskarény. Na přednášce se s vámi podělí o praktické tipy, jak Mauricius a Réunion aktivně procestovat: a to od sehnání letenek, přes ubytování, dopravu, jídlo i tipy na výlety s podrobnou mapou!  Po přednášce tak budete znát vše potřebné, abyste tyto země mohli navštívit a třeba hned vyrazit. Více informací ZDE.

  • Otevírací doba Cocktail baru Lanterna: 17:00-01:00

O Cocktail baru Lanterna

Cocktail bar nabízí přes 400 druhů destilátů z celého světa, nejvíce jsme ale pyšní na sbírku rumů a whisek. Večer si tak můžete zpříjemnit skleničkou něčeho dobrého z rozsáhlé nabídky čítající přes sto druhů rumů, sto druhů whisek a dalších druhů destilátů, najdete u nás ale i  míchané koktejly, piva, vína, champagne, cognac, brandy, doutníky a další.  >> Více informací o Cocktail baru Lanterna

K dobrému drinku nabízíme také zkrácený jídelní lístek restaurace Spa hotelu Lanterna. Kuchyně je denně otevřena do 21:30 hod.

NÁŠ TIP PRO HOTELOVÉ HOSTY: využijte k návštěvě našeho baru hotelový transfer - pro ubytované hosty Wellness hotelu Horal je v pravidelných termínech transport zdarma, využít jej mohou samozřejmě také neubytovaní hosté. Podrobnější informace a ceník zde.