Šapitó Night, 24. 8. 2019

Šapitó Night, 24. 8. 2019

24.08. 2019 - 24.08. 2019
Vychutnejte si cocktail, který vám zachutnal při Týdnu kultury na Valašsku, také v našem baru při Šapitó Night v sobotu 24. 8. 2019. Drink týdne, Šapitó Cocktail, je kombinací ginu Beefeater, grapefruitové šťávy, citrónové šťávy a cukru nahoře s bezinkovou pěnou posypanou grapefruitovou kůrou.
 
NÁŠ TIP: Svůj drink si můžete přijít vychutnat také do šapitó Týdne kultury na Valašsku pod Spa hotelem Lanterna. Před a po představení "Testosteron" Městského divadla Zlín navíc za doprovodu saxofonu DeeSaxxe. Více informací o Týdnu kultury na Valašsku.
 
  • Drink týdne: Šapitó Cocktail
  • Otevírací doba Cocktail baru Lanterna: 17:00-01:00

O Cocktail baru Lanterna

Cocktail bar nabízí přes 400 druhů destilátů z celého světa, nejvíce jsme ale pyšní na sbírku rumů a whisek. Večer si tak můžete zpříjemnit skleničkou něčeho dobrého z rozsáhlé nabídky čítající přes sto druhů rumů, sto druhů whisek a dalších druhů destilátů, najdete u nás ale i  míchané koktejly, piva, vína, champagne, cognac, brandy, doutníky a další.  >> Více informací o Cocktail baru Lanterna

K dobrému drinku nabízíme také zkrácený jídelní lístek restaurace Spa hotelu Lanterna. Kuchyně je denně otevřena do 21:30 hod.

NÁŠ TIP PRO HOTELOVÉ HOSTY: využijte k návštěvě našeho baru hotelový transfer - pro ubytované hosty Wellness hotelu Horal je v pravidelných termínech transport zdarma, využít jej mohou samozřejmě také neubytovaní hosté. Podrobnější informace a ceník zde.