NOVINKA LÉTA 2021: Zajímavý program pro hosty Lanterny a Horalu

 

Seznamte se krajinou kolem Spa hotelu Lanterna možná trošku jinak, než ji znáte. Sympatický sportovní koordinátor a hlavně sportovec tělem i duší Martin Trýska, kterého můžete mimo jiné znát také z Cocktail baru Lanterna, si pro vás mimořádně pro toto léto připravil řadu zajímavých novinek: vydejte se s ním na výlet k rozhledně Miloňová nebo na piknik k jezeru, poznejte kousek přírodní historie, vyzkoušejte si nordic walking, golf, nebo okuste kousek z jeho barmanského umění při degustaci koktejlů. Vychutnejte si i v dnešním zrychleném světě krásy života a drobné radosti, na které můžete narazit všude kolem sebe.

Program je určen všem ubytovaným hostům ve Spa hotelu Lanterna a Wellness hotelu Horal. Kompletní program toho, co můžete v Resortu Valachy v konkrétní den zažít, najdete ve svém pokoji. Na Horalu vám jej navíc představí od pondělí do pátku naši instruktoři: 8:30-9:25 na terase u vstupu do restaurace Horal.

Letní program na Lanterně

  • v období Letní dovolené (1. 7. – 31. 8. 2021) - vždy v úterý, středu a čtvrtek ve Spa hotelu Lanterna
  • bez nutnosti rezervace předem (kromě středeční degustace koktejlů)
  • program je bez poplatku (kromě degustace koktejlů)

Sraz je vždy 5 minut před zahájením aktivity před recepcí Spa hotelu Lanterna (hosté Horalu mohou využít shuttle bus, nutno rezervovat předem). Cílem těchto aktivit nejsou sportovní výkony, ale příjemně strávený čas v přírodě za doprovodu našeho sportovního koordinátora, který vás danými aktivitami bezpečně provede.

(možnost změn vyhrazena)

O Martinu Trýskovi

Při všech letních aktivitách vás bude doprovázet sympatický koordinátor Martin, který je celý život aktivním sportovcem. Potkat ho můžete na fotbalovém i golfovém hřišti,  v zimě na svahu a celoročně při výklusu po kopcích i lesích Velkých Karlovic. Zná proto každý krásný kout i nádherný výhled, se kterými se s vámi při letních aktivitách podělí. K tomu všemu si s vámi rád popovídá i o tom, jak správně regenerovat tělo, co jíst, proč je důležité se pravidelně hýbat a zná toho i spoustu o mentální připravenosti a o všem, co by si měl každý (nejen sportovec) uvědomit.

Zdá se vám Martin povědomý? Aby ne, vidět jste se s ním u nás mohli za pultem Cocktail baru Lanterna. Letní program tak okoření večerní degustací koktejlů na louce u Spa hotelu Lanterna či při táboráku, ale i o povídáním o historii barmanství a drinků, které mu přirostlo k srdci zejména díky zábavě a zážitkům, které v baru i na soutěžích prožil. Tak se přijďte po celém dni i sportovních aktivitách odreagovat a prožijte příjemný večer.

"Mnohdy se stává, že se v dnešním zrychleném světě stále za něčím honíme a nevnímáme krásy života a drobné radosti, které nám příroda kolem nás přináší. Jsem proto rád, že mohu hosty seznámit s kouzlem krajiny kolem Velkých Karlovic - bez spěchu a velkých sportovních výkonů a hlavně tak, aby si tyto aktivity co nejvíce užili a vraceli se s radostí a plni nové energie nejen na hotelový pokoj, ale také zpět do běžného života."