Jaroslav Dušek: Čtyři dohody, 26. 8. 2019 - VYPRODÁNO

 

Jaroslav Dušek: Čtyři dohody, 26. 8. 2019 - VYPRODÁNO

26.08. 2019 - 26.08. 2019
Informace o ceně: od 400 Kč za osobu

Nadčasová kniha Čtyři dohody od mexického spisovatele Dona Miguela Ruize už několik let inspiruje miliony čtenářů po celém světě. 

Vychutnejte si osobité představení průvodce vlastní svobodou a zamyšlením nad sebou samým v podání nezapomenutelného Jaroslava Duška. Ten představí čtyři základní principy pro život plný nových prožitků, svobody, opravdového štěstí a lásky vycházejících z modrosti Toltéků aplikovaných na dnešní dobu: nehřešte slovem, neberte si nic osobně, nevytvářejte si žádné domněnky a vždy dělejte vše, jak nejlépe dovedete. 

  • Termín: pondělí 26. 8. 2019, od 19:00 (délka 120 včetně přestávky)
  • Obsazení: Jaroslav Dušek
  • Cena vstupenky: 400 Kč / 450 Kč / 490 Kč dle místa sezení

PŘEDSTAVENÍ VYPRODÁNO

Více informací a celý program Týdne kultury na Valašsku na www.tydenkultury.cz

O Týdnu kultury na Valašsku

Připravte se na sedm dní plných kulturních zážitků, které vám na konci letních prázdnin přinese Týden kultury na Valašsku ve Velkých Karlovicích. Užijte si řadu nezapomenutelných představení: divadelní komedie i dramata, stand-up comedy, one man show  a chybět nebude ani oblíbený Jaroslav Dušek nebo představení pro děti.

Vyrazte do Resortu Valachy za kulturou i zábavou. Jedinečný zážitek slibuje i neobvyklé prostředí cirkusového šapitó, ve kterém se budou představení konat a které bude postaveno na parkovišti u Ski areálu Razula pod Spa hotelem Lanterna. Více informací.

Výtěžek z akce opět věnujeme na dobročinné účely.