Cocktail bar Lanterna

 

Zpestřete si večerní program skvělým drinkem i příjemnou společností barmanů v Cocktail baru Lanterna. O sobotách se navíc můžete těšit na degustace, barmanské akce nebo tematické večery za doprovodu hudby.

Nechce se vám večer brzy spát? Zastavte se v Cocktail baru Lanterna, kde vám denně  nabízíme posezení s ochutnávkou míchaných koktejlů a jiných drinků.

Cocktail bar nabízí přes 400 druhů destilátů z celého světa, nejvíce jsme ale pyšní na sbírku rumů a whisek. Večer si tak můžete zpříjemnit skleničkou něčeho dobrého z rozsáhlé nabídky čítající přes sto druhů rumů, sto druhů whisek a dalších druhů destilátů, najdete u nás ale i míchané koktejly, piva, vína, champagne, cognac, brandy, doutníky a další. Nabídku stále upravujeme a rozšiřujeme o novinky, můžete si u nás pochutnat také na gastronomii hotelové restaurace. Pravidelně pořádáme sobotní tematické večery s ochutnávkou, posezením a hudbou.

Valašské drink menu

Zastavte se ochutnat oblíbené drink menu s nádechem Valašska, které se na zimu opět vrací do nabídky Cocktail baru Lanterna Originální drinky inspirované různými místy regionu - jak při výběru ingrediencí, tak také při servírování. Více informací o Valašském drink menu.

Otevírací doba

  • denně od 17:00 do 1:00 

Sobotní večery v Cocktail baru Lanterna

V baru se konají také různé degustace, barmanské akce, tematické večery, diskotéky a party v různých stylech.

Oslavy, narozeniny,  firemní a jiné akce

Chcete se bavit, tančit, smát, zpívat a strávit příjemný večer s kamarády, přáteli, nebo kolegy z práce? Bar si můžete objednat na vaši soukromou akci, firemní večírek, svatbu či oslavu narozenin, nebo jen tak posedět s přáteli.

Bar nabízí 60 míst k sezení, taneční parket a bar, místnost je plně klimatizována. Cocktail bar vám rádi připravíme dle požadavku akce -  na taneční party, módní přehlídky, diskotéky, karaoke party, mobilní casina, konference, degustace, večeře, svatby, rauty a další.

Naši barmani

  • Petr Slovák je v Cocktail baru Lanterna již od jeho založení v roce 2007, nedávno si dal dvouletou pauzu, kdy působil jako brand ambassador pro rum Havana Club v ČR. V roce 2011 založil barmanský catering, který provozuje dodnes. Bohaté pracovní zkušenosti za barem získal před Lanternou také po golfových klubech v ČR.
  •  Jiří Malina je v baru od července roku 2014, s barem je ale spjat již delší dobu, kdy zde pracoval brigádně. Ve Spa hotelu Lanterna začínal jako saunér, svou barmanskou kariéru započal u P.S. Bar Catering.
  • Martin Trýska je v baru od listopadu roku 2016, před tím pracoval v Academy Baru v Kromeříži a u P.S. Bar Catering.

Naši barmani se zaměřují i na řízené degustace rumů, whisek a dalších destilátů. Provádí i školy míchání s ochutnávkou koktejlů, přípravy kávy a jejího servisu, ale také barmanský catering.

NÁŠ TIP pro hosty Cocktail baru: využijte k návštěvě našeho baru hotelový transfer - pro ubytované hosty Wellness hotelu Horal je v pravidelných termínech transport zdarma, využít jej mohou samozřejmě také neubytovaní hosté. 

Gastronomie Spa hotelu Lanterna

K dobrému drinku nabízíme také zkrácený jídelní lístek restaurace Spa hotelu Lanterna. Kuchyně je denně otevřena do 21:30 hod., nabídku podávaných jídel naleznete zde.