Co se děje ve Velkých Karlovicích a okolí? Na Valašsku se rozhodně nudit nebudete. Nahlédněte do kalendáře akcí pořádaných nejen Resortem Valachy, ale také dalších událostí v našem okolí a zpříjemněte si čas strávený u nás.

Nabídka týdne
Další z turnajů na golfovém hřišti ve Velkých Karlovicích.
Více o nabídce
Naučte se užívat si život naplno i po padesátce, bez lakování na růžovo. Nechejte se inspirovat koučkami Jitkou Ševčíkovou a Helenou Harabinovou.
Více o nabídce
od 12 990 Kč za osobu a pobyt
Večer v Lanterně s hudebním doprovodem Bolka Vjaclovského.
Více o nabídce
Další z turnajů na golfovém hřišti ve Velkých Karlovicích
Více o nabídce
Zpestřete si návštěvu Velkých Karlovic neobvyklým zážitkem a naučte se péct pravé valašské frgály pod vedením zkušených pekařek Resortu Valachy.
Více o nabídce
990 Kč za osobu
Vyzkoušejte Kurzy pečení pizzy (nejen) pro děti v hotelu Galik.
Více o nabídce
690 Kč za osobu
Zastavte se ve Spa hotelu Lanterna a užijte si společnou večeři či posezení u sklenky v doprovodu oblíbeného saxofonistky DeeSaxxe.
Více o nabídce
Manažerský pobyt s Marianem Jelínkem, špičkou v oboru osobnostního rozvoje.
Více o nabídce
od 12 490 Kč za osobu a pobyt
Zastavte se ve Spa hotelu Lanterna a užijte si společnou večeři či posezení u sklenky vína nebo drinku v doprovodu houslistky Alžběty Králové.
Více o nabídce
Brilantní komedie o tom, jak zachovat klid a neztratit hlavu tam, kde už nic nedává smysl. V hlavních rolích skvělí Karel Heřmánek st., Zdeněk Žák a Josef Vávra.
Více o nabídce
od 450 Kč
Emoce vřou, známky dětí se rapidně zhoršily a atmosféra ve třídě je špatná a žáky čekají přestupové zkoušky. Kdo za špatný prospěch nese zodpovědnost?…
Více o nabídce
od 490 Kč
Oblíbení Čiperkové, bezva parta, která ráda zpívá, tancuje a hlavně rozdává radost, je tady! Seznamte se s beruškou Aluškou, bláznivou opičkou…
Více o nabídce
190 Kč
Novinka této sezony! Šest scén, šest různých rán odehrávajících se v jedné ložnici mladé dvojice. Jedno náhodné setkání, které změn…
Více o nabídce
od 450 Kč