Co se děje ve Velkých Karlovicích a okolí? Na Valašsku se rozhodně nudit nebudete. Nahlédněte do kalendáře akcí pořádaných nejen Resortem Valachy, ale také dalších událostí v našem okolí a zpříjemněte si čas strávený u nás.

Nabídka týdne
Zažijte jedinečné saunové rituály ve Spa hotelu Lanterna, které posouvají saunování na skutečně nevšední zážitek.
Více o nabídce
zdarma pro hosty Spa hotelu Lanterna
Tříchodové polední menu nově také ve Spa hotelu Lanterna.
Více o nabídce
499 Kč za tříchodové menu
od 250 Kč za menu
Zvýhodněný vstup do termálních bazénů s šálkem kávy a slevou na vstup do saunového světa. Vychutnejte si Tematické dny ve Wellness Horal se zvýhodněným vstupný…
Více o nabídce
290 Kč za osobu
Vstup do wellness, pivo, miska s občerstvením. Vychutnejte si Tematické dny ve Wellness Horal se zvýhodněným vstupným a benefity v ceně. 
Více o nabídce
1 290 Kč za osobu
Zvýhodněné vstupné do termálních bazénů po práci a pro děti. Vychutnejte si Tematické dny ve Wellness Horal se zvýhodněným vstupným a benefity v ceně. 
Více o nabídce
590 Kč / 99 Kč za osobu / dítě
Přijďte 6. 10. 2023 ochutnat nové degustační menu zážitkové restaurace Vyhlídka. Představí vám jej sám šéfkuchař Pavol Pikulák společně Jindřichem Kadrnkou.
Více o nabídce
od 1 090 Kč za menu
Probuďte své tělo i mysl s lekcemi jógy v krásné přírodě Beskyd pod vedením našich lektorů. Načerpejte energii, utřiďte si myšlenky a protáhněte tělo s hatha či…
Více o nabídce
pro ubytované hosty zdarma
Z důvodu konání firemní akce bude 7. 10. 2023 v čase 9:00-12:00 uzavřen driving range Golfového hřiště Horal.
Více o nabídce
Grilování a živá hudba na terase Wellness hotelu Horal.
Více o nabídce
Legendární český šéfkuchař hostem Spa hotelu Lanterna! Dopřejte si mimořádný zážitek se špičkovou gastronomií ve společnosti Romana Pauluse, jednoho z pouhých tří…
Více o nabídce
od 2 390 Kč za osobu
Probuďte své tělo i mysl s lekcemi jógy v krásné přírodě Beskyd pod vedením našich lektorů. Načerpejte energii, utřiďte si myšlenky a protáhněte tělo s hatha či power jógou.
Více o nabídce
Další z turnajů na golfovém hřišti ve Velkých Karlovicích a zároveň čžtvrtý turnaj Valachy Golf Tour.
Více o nabídce