Vánoce v Beskydech 2016

Dopřejte si o Vánocích nadílku plnou luxusu, odpočinku a hýčkání. Prožijte vánoční svátky ve Velkých Karlovicích bez stresu, shánění dárků na poslední chvíli nebo leštění příboru ke štědrovečerní tabuli. Namísto povinností a shonu si pro jednou zkuste představit trochu jiný vánoční příběh.

Probuďte se do voňavého horského vzduchu a se šálkem kávy nebo čaje si užijte snídani s výhledem na probouzející se zasněženou krajinu Valašska. Potom se důkladně zachumlejte do teplého oblečení a vyrazte vstříc novým zážitkům - zalyžovat si na sjezdovky Ski areálu Razula, které budete mít v tomto období téměř jen pro sebe, vyběhnout na běžkařskou stopu nebo se jen tak vydat na procházku po pohádkově zasněžených beskydských kopcích.

Příjemně unavení a nadýchaní čerstvého horského vzduchu se potom přijďte zahřát do termálních bazénů se slanou vodou vyhřátých až na 36°C nebo zažijte saunové rituály ve Wellness Horal. Dopřát si můžete také jednu z uklidňujících relaxačních masáží a u horkého čaje (nebo svařáku) vzpomínat na příjemně strávený čas se svými blízkými.

A po vydatné večeři se už nechejte pomalu ukolébat ke spánku mezi načechranými peřinami v tichu a klidu okolní krajiny a načerpejte novou energii na příští den.

To vše si můžete užívat naplno během Vánočního pobytu v Resortu Valachy, který nabízí Spa hotel Lanterna a Wellness hotel Horal ve dnech 18. až 26. prosince 2016.

Pro nezapomenutelné okamžiky vašeho pobytu je připravena řada bonusů včetně neomezeného vstupu do wellness a lyžování jako vánočního dárku na Štědrý den zdarma.

Ta pravá "domácí" atmosféra ale nastane zejména na samotný Štědrý den, kdy budeme na hotelech podávat slavnostní vánoční večeři o pěti chodech.  A nemusíte se bát ani o to, že byste porušili vaše vánoční tradice – půlnoční mši je možné navštívit v malebném dřevěném kostele Panny Marie Sněžné přímo ve Velkých Karlovicích.

Nabízíme vám příležitost prožít neobyčejné Vánoce, které pro jednou budou patřit jen vám a vašim blízkým. Užijte si příjemné okamžiky a přitom si nedělejte starosti s vánočním úklidem nebo štědrovečerní večeří.

  

 Více informací i rezervace na:  rezervace@valachy.cz, +420 571 477 300 (Lanterna), +420 571 495 500 (Horal)Vánoční pobyt zahrnuje:

Speciální vánoční program:

Změna nebo zrušení programu vyhrazeno.