VALACHY DĚTEM

U nás v Resortu Valachy jsou děti vítány.

Rodinám s dětmi nabízíme veškeré zázemí pro příjemně prožitou dovolenou. Díky Ski areálu Razula, termálním bazénům Wellness Horal či animačním programům pro děti se u nás s dětmi nebudete nudit v žádném ročním období. Pro ubytované i neubytované hosty také připravujeme tradiční dětské akce v rámci programu VALACHY DĚTEM. 

VALACHY DĚTEM 2017

  • 5. 3. Maškarní lyžovačka na Horalu
  • 21. 5. Zábavná neděle (nejen) s golfem
  • 11. 6. Pohádková cesta lesem
  • 14. 10. Podzimní kouzlení se stezkou odvahy

Archiv VALACHY DĚTEM 2016

Partneři VALACHY DĚTEM

       

    

 

                                                    

Jsme hrdým držitelem certifikátu Family Friendly Society - Společnost přátelská rodině.

Vše pro dovolenou s dětmi ve Velkých Karlovicích

 

Whirlpool bazen Lanterna

Co nabízíme rodinám s dětmi

U nás jsou děti vítány. Resort Valachy poskytuje vynikající zázemí pro pohodovou rodinnou rekreaci. Nabízíme řadu služeb a aktivit pro rodiny s dětmi. Díky termálním bazénům Wellness Horal se u nás nebudete s dětmi nudit ani po setmění nebo při nepříznivém počasí.

Dětský park karlovských strašidýlek Razulák

Žhavý tip pro naše malé návštěvníky. Spoustu zábavy pod širým nebem nabízí dětský zábavní park Razulák v Resortu Valachy Velké Karlovice!

Kulíškova naučná stezka

Zveme vás na výlet s dětmi do přírody. Vyzkoušejte Kulíškovu naučnou stezku v údolí Dynčák u hotelu Horal. Naučná stezka je délkou i profilem ideální pro rodinný výlet s dětmi. Měří zhruba 2,5 km a má 11 zastavení. Díky možnosti četných zastávek a malému převýšení ji tedy zvládnou i malí výletníci a rodiče s kočárky. Atraktivní a zábavnou formou…

Hledej poklad na Galiku

I pro ty nejmenší je vhodná turistická trasa s délkou 6 km, tematicky nazvaná Hledej poklad na Galiku.

VALACHY TOUR – sportujte s dětmi

Resort Valachy je pořadatelem série závodů VALACHY TOUR, určených sportovcům všeho věku a situovaných do krásné valašské přírody. Součástí většiny akcí je i vložený závod pro děti na lehčích tratích se startovným zdarma. U nás sportuje celá rodina!