O víkendech (pá-ne), svátcích a vybraných dnech je minimální délka pobytu 2 noci, při ubytování na 1 noc se ke standardní ceně přičítá 350 Kč/osoba/noc. Ceník ubytování je uváděn za jednu osobu a noc.

Pobyty ve Spa hotelu Lanterna a Wellness hotelu Horal zahrnují kromě neomezené relaxace ve wellness centrech také saunové rituály až 9x denně, parkování a wifi.

Využít můžete také našich zvýhodněných pobytových balíčků a dopřát si komfortní ubytování, vyhlášenou gastronomii i dokonalou relaxaci a další služby za atraktivnějších podmínek. Pobyt ve vybraných dnech zahrnuje parkování u hotelu i wifi připojení, animační programy dle sezóny a obsazenosti hotelu o víkendech a prázdninách.

V případě obsazení hotelu do 20 osob poskytujeme večeři formou servírované menu o čtyřech chodech.

Platnost ceníku: 3.1. - 20. 12. 2017, neplatí ve vybraných termínech. Provozovatel si vyhrazuje právo na změny cen ubytování a služeb. Ceny se mohou lišit v jednotlivých dnech roku 2017.

Ubytovací poplatek 15 Kč / noc
Ubytování pejska Lanterna a Horal 950 Kč / noc, Galik 300 Kč / noc
Pronájem dětské postýlky 300 Kč / pobyt

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Ceník ubytování SPA HOTEL LANTERNA
PokojVybavení pokojeFoto/Virtuální prohlídkaCena/os./noc
od 2.1. do 20.12.2017
Standard

Komfortní dvoulůžkový pokoj se sprchovým koutem. K dispozici je LCD televizor a fén, možnost připojení k internetu zdarma. Cena zahrnuje snídani, večeři, neomezený vstup do hotelového L-Spa a Wellness Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness) vzdáleného 3,5 km, spa tašku a parkování.

Standard1 990 Kč
Suite

Prostorné apartmá se sedací soupravou a možností přistýlky. V některých apartmá je výhodou oddělená dvoulůžková ložnice. K dispozici je fén a připojení k internetu zdarma. Cena zahrnuje snídani, večeři, neomezený vstup do L-Spa a Wellness Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness) vzdáleného 3,5 km, spa tašku a parkování.

Suite2 290 Kč
Suite Spa

Unikátní apartmá nabízí jedinečný interiér s krbem a moderní sedací soupravou s možností přistýlky. Apartmány jsou vybaveny vířivou vanou, espressem a audio/video technikou, připojení k internetu zdarma. Apartmá č. 314 nabízí navíc soukromou infrasaunu a pro rodiny s dětmi ho lze propojit s apartmá č. 315. V ceně je snídaně, večeře, jednou za pobyt degustační menu v zážitkové restauraci Vyhlídka, neomezený vstup do L-Spa a Wellness Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness) vzdáleného 3,5 km, spa taška a parkování.

Suite Spa3 490 Kč
Přistýlka

Ve vybraných pokojích typu Standard a všech pokojích Suite a Suite Spa lze objednat přistýlku na pokoji pro dítě do 12 let / osobu nad 12 let. Cena zahrnuje ubytování, snídani, večeři a vstup do relaxačního centra L-Spa do 17:00 a Wellness Horal, spa tašku a parkování.

Přistýlka990/1 490 Kč
Single

Jedna osoba samostatně na pokoji.

Single50% k běžné ceně za osobu
Rezervace on-line
Ceník ubytování WELLNESS HOTEL HORAL
PokojVybavení pokojeFoto/Virtuální prohlídkaCena/os./noc
od 2.1. do 20.12.2017
Standard

Dvoulůžkový pokoj v horském stylu s LCD televizorem, pracovním stolem, minibarem a internetovým připojením zdarma. Součástí je moderní sociální zařízení se sprchovým koutem a prostor pro odkládání lyží na chodbě u pokoje. Cena zahrnuje ubytování se snídaní, večeří a neomezeným vstupem do Wellness Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness), spa tašku a parkování.

Standard1 990 Kč
Rodinný pokoj

Rodinný pokoj s možností přistýlky. Pokoj je vybaven LCD televizorem, pracovním stolem, minibarem a připojením k internetu zdarma. Součástí je i moderní sociální zařízení se sprchovým koutem a prostor pro odkládání lyží na chodbě u pokoje. Cena zahrnuje ubytování se snídaní, večeří a neomezeným vstupem do Wellness Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness), spa tašku a ubytování.

Rodinný pokoj2 290 Kč
Přistýlka

V Rodinných pokojích lze objednat přistýlku na pokoji pro děti do 12 let / osobu nad 12 let. Cena zahrnuje ubytování, snídani, večeři a vstup do Wellness Horal, spa tašku a parkování.

Přistýlka990/1 390 Kč
Single

Jedna osoba samostatně na pokoji.

Single50% k běžné ceně za osobu
Standard Deluxe

Luxusní dvoulůžkový pokoj s balkonem a možností přistýlky v nově vybudované rezidenci E. Pokoj je vybaven LCD televizorem, pracovním stolem, minibarem a připojením k internetu zdarma. Součástí je i moderní sociální zařízení se sprchovým koutem a lyžárna v budově. Pět pokojů je propojených s vedlejší místností uzamykatelnými dveřmi. Ubytování se snídaní, večeří a neomezeným vstupem do Wellness Horal - termálních bazénù, saunového světa a kardio fitness, spa taška a parkování.

Standard Deluxe2 290 Kč
Suite Spa

Luxusní rodinný pokoj se stylovou obývací částí, LED televizorem s 5.1 domácím kinem, vlastní saunou, krbem a balkonem. WC je odděleno od koupelny s vanou. Nechybí minibar, telefon a připojení k internetu. Ubytování se snídaní, večeří a neomezeným vstupem do Wellness Horal - termálních bazénů, saunového světa a kardio fitness, spa taška a parkování.

Suite Spa3 490 Kč
Přistýlka

Ve všech pokojích rezidence E lze objednat přistýlku na pokoji pro dítě do 12 let / osobu nad 12 let. Cena zahrnuje ubytování, snídani, večeři a vstup do Wellness Horal, spa tašku a parkování.

Přistýlka990/1 490 Kč
Single

Jedna osoba samostatně na pokoji.

Single50% k běžné ceně za osobu
Rezervace on-line
Ceník ubytování HOTEL GALIK
PokojVybavení pokojeFoto/Virtuální prohlídkaCena/os./noc
od 2.1. do 20.12.2017
Standard

Dvoulůžkový nebo čtyřlůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením a televizorem. Cena za osobu se snídaní a 50% slevou na vstup do termálních bazénů ve Wellness Horal vzdáleného 3,5 km*. Některé z pokojů jsou vybaveny patrovými postelemi. Více informací vám poskytneme na rezervačním oddělení.

Standard 650 Kč
Standard dítě do 12 letStandard dítě do 12 let 390 Kč
Classic dospělý

Jednoduše zařízené pokoje s velmi pěkným společným sociálním zařízením na patře. Televizor je k dispozici ve společenské místnosti v 1. patře a v restauraci Galik. Cena za osobu se snídaní a 50% slevou na vstup do termálních bazénů Wellness Horal vzdáleného 3,5 km*. Některé z pokojů jsou vybaveny patrovými postelemi. Více informací vám poskytneme na rezervačním oddělení.

Classic dospělý 450 Kč
Přistýlka

Požadavek na přistýlku na pokoji prosím nahlaste předem při objednávce ubytování. Děkujeme.

Přistýlka 290 Kč
Single

Jedna osoba samostatně na pokoji

50 % k běžné ceně za osobu
Rezervace on-line
Ceník ubytování Spa hotel Lanterna
PokojVybavení pokojeFoto/Virtuální prohlídkaCena/os./noc
Rezervace on-line
Ceník ubytování Hotel Horal - Wellness Golf Country
PokojVybavení pokojeFoto/Virtuální prohlídkaCena/os./noc
Rezervace on-line
Ceník ubytování Hotel Galik
PokojVybavení pokojeFoto/Virtuální prohlídkaCena/os./noc
Rezervace on-line