Týden kultury na Valašsku

Týden kultury na Valašsku je novým festivalem, který do malebných Velkých Karlovic přináší 7 dní plných kulturních zážitků,  zábavy a uchvacujících výkonů. Poslední týden letních prázdnin tak v neobvyklém prostředí cirkusového šapitó ožívá s řadou zajímavých hostů, kteří potěší svým zpěvem, divadelním představením nebo třeba akrobacií. Program ocení jak dospělí, tak také děti, kterým je věnováno jedno z představení.

První ročník Týdne kultury na Valašsku se konal 22. - 28. srpna 2016 a přivítal na 2 500 návštěvníků, kteří obdivovali akrobatické vystoupení Cirku La Putyka a světelnou show Ardor Viridis, zanotovali si s Javory Beat a sourozenci Ulrychovými a ve čtvrtek a pátek se zaposlouchali do povídání Jaroslava Duška a jeho Čtyř dohod a Páté dohody. O víkendu se potom mohli těšit na divadelní představení - sobotní Rychlé šípy v podání Slováckého divadla Uherské Hradiště a nedělní Cestu do pravěku s Městským divadlem Zlín. Více podrobností o programu a informace o zahájení festivalu naleznete zde.

Výtěžek z festivalu udělal radost i dále. Symbolický šek na 100 tisíc korun převzal Jakub Horák, 28letý místí dobrovolný hasič, který je po loňské nehodě upoutaný na invalidní vozík. „Jsme za tuto finanční podporu opravdu velmi vděční. Znamená pro nás možnost uhradit synovi čtyři týdny speciální rehabilitace v lázních Klimkovice,“ uvedla matka postiženého mladíka Alena Horáková.


Předběžné rezervace na Týden kultury na Valašsku pro rok 2017

Vstupenky na program Týdne kultury na Valašsku lze předrezervovat na rezervace@valachy.cz. Jakmile spustíme online prodej vstupenek, dáme vám vědět a budete mít možnost si rezervovat představení mezi prvními. Nelze zakoupit vstupenky na místo, změna programu vyhrazena.

 

VÍCE INFORMACÍ O JEDNOTLIVÝCH PŘEDSTAVENÍCH A JEJICH PŘEDREZERVACI ZDE.

 

 

TIP pro firmy: Vezměte své obchodní partnery nebo zaměstnance na nevšední kulturní zážitek s možností využití VIP party stanu s občerstvením. Více informací na: tydenkultury@valachy.cz.

  

Celá fotogalerie prvního ročníku Týdne kultury na Valašsku zde.


Pokud byste měli tip, čím příští ročník okořenit, napište nám, jakého svého favorita byste v šapitó pod hotelem Lanterna rádi viděli a to na: tydenkultury@valachy.cz.