Vánoce v Beskydech 2015

Žádné shánění dárků na poslední chvíli, žádné leštění stříbrných vidliček či starosti s dochucováním bramborového salátu… Zní vám to jako utopie? Pokud se rozhodnete strávit letošní Vánoce v Resortu Valachy Velké Karlovice, stane se tato vysněná fantazie skutečností. Nadělte si pod stromeček vánoční pohádku ve Velkých Karlovicích…

Namísto povinností a shonu si pro jednou zkuste představit trochu jiný vánoční příběh.

Ráno se probudit do voňavého horského vzduchu a prvním pohledem z okna se utvrdit v tom, že zima není nikde krásnější než na Valašsku. V klidu si vychutnat snídani v restauraci s výhledem na zasněženou krajinu, pak se důkladně zachumlat do teplého oblečení, vyrazit ven a nabrat trochu kyslíku do plic, než nastane chvíle vrátit se zpět k horkému čaji (nebo svařáku).

Při příznivých podmínkách (které už o Vánocích zpravidla bývají realitou) si můžete zalyžovat na sjezdovkách Ski areálu Razula, které budete mít v tomto období takřka jen pro sebe, z běžkařských tras si prohlédnout neposkvrněnou beskydskou přírodu nebo se jen tak procházet po některé z četných stezek v okolí hotelů a užívat si volného času se svými blízkými.

Poté se vyvětraní a uspokojivě unavení odebrat do vyhřátého bazénu, sauny nebo na uklidňující masáž. A nakonec se po vydatné večeři, pro jejíž přípravu jste nemuseli hnout ani prstem, uložit do perfektně načechraných peřin a pořádně si odpočinout, protože zítra to všechno začíná nanovo.

To vše si můžete užívat naplno během Vánočního pobytu v Resortu Valachy, který nabízí jeho Spa hotel Lanterna a Wellness hotel Horal ve dnech 19. až 25. prosince 2015.

Pro váš dokonalý komfort je připravena řada bonusů v ceně včetně neomezeného vstupu do wellness a lyžování jako vánočního dárku na Štědrý den zdarma.

Ta pravá domácí atmosféra nastane zejména na samotný Štědrý den, kdy bude na hotelech podávána slavnostní večeře o pěti chodech. Nemusíte se bát ani o to, že byste porušili vaše vánoční tradice – půlnoční mši je možné navštívit v malebném dřevěném kostele Panny Marie Sněžné přímo ve Velkých Karlovicích.

Nabízíme vám příležitost prožít neobyčejné Vánoce, které pro jednou budou patřit jen vám a vašim blízkým namísto úklidu a stresu, a přitom nepřijít o důležité okamžiky, které k Vánocům patří.


Vyberte si délku pobytu:

Cena Vánočního pobytu zahrnuje:

e-mail: rezervace@valachy.cz
Tel: 577 055 315