26. 4.

Whisky Party

Život je příliš krátký, než abychom pili špatnou whisky. Tak přijďte k nám do baru a vyberte si z naší nabídky více jak 70ti druhů whisek.

3. 5.

Saunová noc

Užijte si termální bazény a sauny Wellness Horal netradičně - v noci. V sobotu 3. 5. 2014 se koná Saunová noc - koupání a saunování za svitu svíček. Otevřeno je až do půlnoci.

10. 5.

OTVÍRÁK

10. 5.

SPECIALITY Z MEČOUNA

Buďte v sobotu 10. května u zahájení sezóny na Grilovací terase hotelu Horal Velké Karlovice! Mečoun je raritou v nabídce restaurací. Při příležitosti zahájení grilovací sezóny můžete ochutnat tuto zajímavou rybu, zhlédnout její filetování a užít si posezení pod širým nebem s výhledem do krásného valašského údolí.

15. 5.

Omezení provozu restaurace hotelu Horal

Vážení hosté,dovolujeme si Vás informovat, že z důvodů konání firemní akce a naplnění kapacity restauračního provozu, jsme nuceni dne 15.5.2014 omezit provoz restaurace v následujících časech:12.00 – 13.00 – k dispozici v případě hezkého počasí bude terasa na hotelu HoralOd 19.00 – zcela uzavřena restaurace.Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

17. 5.

Letní karlovská padesátka a dogtrekking

Ve Velkých Karlovicích se v sobotu 17. května uskuteční 6. ročník turistického pochodu Letní karlovská padesátka přes tři rozhledny aneb Pohodově za valašským frgálem. Zúčastnit se mohou turisté všeho věku a kondice, na výběr bude celkem pět tras včetně lehčí trasy vhodné i pro rodiny s menšími dětmi. Zúčastnit se mohou i příznivci dogtrekkingu.

18. 5.

VALACHY DĚTEM - Zábavná neděle (nejen) s golfem

Zveme vás na další akci ze série VALACHY DĚTEM. Dne 18. května pro vás a vaše děti pořádáme Zábavnou neděli (nejen) s golfem u hotelu Horal. Užijte si den plný zábavy pod širým nebem, připraven je ale i program "pod střechou" pro případ špatného počasí.

30. 5.

Etiketa stolování s degustačním menu

Máte rádi kvalitní gastronomii? Chcete se dozvědět více o etiketě stolování? Vše zajímavou a zábavnou formou s odborníkem na gastronomii Alexandrem Burdou a také týmem hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích. Nebude chybět čtyřchodové degustační menu snoubeným s doporučeným vínem od našeho sommeliéra.

7. 6.

Saunová noc

Užijte si termální bazény a sauny Wellness Horal netradičně - v noci. V sobotu 7. 6. 2014 se koná Saunová noc - koupání a saunování za svitu svíček. Otevřeno je až do půlnoci.

28. 6.

Za vysvědčení do Razuláka o „pade“ levněji

Každý školou povinný, kdo dostane na závěrečné vysvědčení alespoň jednu jedničku, bude mít levnější vstup do nového zábavního parku Razulák v Resortu Valachy Velké Karlovice. Odměnou mu bude jednorázová sleva ve výši 50,- Kč z celodenního vstupného do letního parku.

5. 7.

Saunová noc

Užijte si termální bazény a sauny Wellness Horal netradičně - v noci. V sobotu 5. 7. 2014 se koná Saunová noc - koupání a saunování za svitu svíček. Otevřeno je až do půlnoci.

2. 8.

Saunová noc

Užijte si termální bazény a sauny Wellness Horal netradičně - v noci. V sobotu 2. 8. 2014 se koná Saunová noc - koupání a saunování za svitu svíček. Otevřeno je až do půlnoci.

30. 8.

Řemesla

6. 9.

Saunová noc

Užijte si termální bazény a sauny Wellness Horal netradičně - v noci. V sobotu 6. 9. 2014 se koná Saunová noc - koupání a saunování za svitu svíček. Otevřeno je až do půlnoci.

4. 10.

Saunová noc

Užijte si termální bazény a sauny Wellness Horal netradičně - v noci. V sobotu 4. 10. 2014 se koná Saunová noc - koupání a saunování za svitu svíček. Otevřeno je až do půlnoci.

11. 10.

WBS

25. 10.

ZAVÍRÁK

1. 11.

Saunová noc

Užijte si termální bazény a sauny Wellness Horal netradičně - v noci. V sobotu 1. 11. 2014 se koná Saunová noc - koupání a saunování za svitu svíček. Otevřeno je až do půlnoci.

6. 12.

Saunová noc

Užijte si termální bazény a sauny Wellness Horal netradičně - v noci. V sobotu 6. 12. 2014 se koná Saunová noc - koupání a saunování za svitu svíček. Otevřeno je až do půlnoci.