23. 3.

Wellness Horal po odstávce otevřeno, dočasně upraveny teploty bazénů

Pětidenní odstávka relaxačního centra Wellness Horal byla dnes v 15:00 ukončena.V současné době jsou již opět napuštěny termální bazény, které se během odpoledne a večera postupně dohřívají na obvyklé teploty (aktuálně má plavecký bazén 23°C a relaxační 31°C). Aktuální teplota vzduchu je příjemných 33°C. Dětský bazének zatím zůstává z technických důvodů až do odvolání mimo provoz.Práce zde ještě budou pokračovat. Děkujeme za pochopení.  

24. 3.

Cointreau Fizz

Osvěžující drinky na bázi pomerančového likéru Cointreau.

24. 3.

Valašsko očima Zdeňka Hartingera

Vernisáž výstavy fotografií s úvodním slovem PhDr. Dalibora Maliny. Hudební doprovod: CM Jiří Nechanický.Výstava potrvá do 9. 5. 2018.

24. 3.

Animační programy

Animační program pro dětiUbytovaným hostům hotelů Lanterna a Horal nabízíme ZDARMA animační programy pro děti.Dětské animace jsou skupinovou aktivitou, neslouží jako individuální hlídání dětí. Konají se v herně hotelu Horal vedle recepce, v zimním období ve velkém sále nad restaurací.Individuální hlídání dětíNabízíme vám také individuální hlídání dětí – vhodné například pro menší děti.Službu je možné využít denně od 9 do 22 hodin po předchozí rezervace v recepce hotelu (den předem).Hlídací tety s vašimi ratolestmi dle vašeho přání vyjdou na procházku po okolí nebo třeba pohlídají dítko spící na hotelu.Cena: 390 Kč / 1 hodina (1 - 3 děti) * 690 Kč / 2 hodiny * 990 Kč / 3 hodiny * 1 290 Kč / 4 hodiny