Všechny zvýhodněné pobyty

Ubytování Beskydy

- zvýhodněné pobyty!

Zimní dovolená v Beskydech

Užijte si pobyt na horách - Zimní dovolená v Beskydech je tu! Garantujeme zábavu za každého počasí! Relaxační masáže, dvě komfortní wellness centra, termální bazény, saunový svět, skipas do Ski areálu Razula - a navíc ubytování dětí do 12 let zdarma (až do 15ti let ve Spa hotelu Lanterna)!

Cena již od 5990 Kč os. / 3 noci

AKTUÁLNĚ: nabídka volných pokojů Vánoce a Silvestr + otevírací doba o svátcích

Resort Valachy Velké Karlovice nabízí své služby 365 dní v roce - vánoční svátky a Silvestr nevyjímaje. Sledujte aktuálně volné pokoje pro vánoční a silvestrovské pobyty na horách, v Beskydech.

Cena již od 690 Kč os. / 1 noc

Kalendář akcí

listopadprosinec 2014leden
poútstčtsone
1234567
891011121314
15161718192021
2223
24

24. 12.

Cocktail bar Lanterna

Merry Cristmas Night

Přijďte na skleničku dobrého pití.

Více zde

2526
27

27. 12.

Cocktail bar Lanterna

Poštepánská Party

Barman Jirka a jeho skvělé koktejly.

Více zde

2930
31

31. 12.

Cocktail bar Lanterna

Silvestrovská Party

Přijďte k nám oslavit Silvestra a při tom popíjet Silvestrovský Punč.

Více zde

1234

Čtěte VALACHY NEWS online


Ubytování Velké Karlovice

SPA HOTEL LANTERNA

Spa hotel Lanterna nabízí luxusní ubytování v Beskydech se špičkovým gastronomickým servisem. V ceně ubytování je zahrnuta polopenze a neomezený vstup do relaxačního centra L-Spa s krytým bazénem s hydromasážemi, saunovým světem, masážemi a rituály Pure Fiji. Ubytovaní hosté mají zároveň volný vstup do Wellness Horal v nedalekém hotelu Horal. Lanterna je ideální pro romantické a relaxační pobyty i pořádání nejrůznějších firemních akcí.

Rezervace on-line

WELLNESS HOTEL HORAL

Wellness hotel Horal nabízí stylové ubytování ve Velkých Karlovicích a skvělou gastronomii. Největší atrakcí je nové relaxační centrum Wellness Horal s termálními bazény se slanou vodou vyhřívanou až na 36°C, saunovým světem, fitness centrem a bohatou nabídkou exotických masáží. U hotelu je také lyžařský svah, devítijamkové golfové hřiště, lanový park, půjčovna segway a bowling. Horal je atraktivním místem i pro soukromé oslavy, firemní akce a teambuilding.

Rezervace on-line

HOTEL GALIK

Horský hotel Galik je ideálním výchozím bodem pro řadu turistických i cyklistických tras. Svou příznivou cenou je nakloněn rodinám, seniorům, studentům i nenáročným cestovatelům. Nabízí ubytování v jednoduše zařízených pokojích s vlastním nebo společným sociálním zařízením a vynikající domácí kuchyni. K dispozici je půjčovna kol, sauna a bowling. Hotel je vhodný také pro firemní akce, svatby, lyžařské kurzy a dětské tábory.

Rezervace on-line